Hager DC izoliatorius 4P 32A 1000V fotovoltinėms sistemoms
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager nuolatinės srovės izoliatorius 3 fazių 4P 32A 1000V
Nuolatinės srovės izoliatorius 3 fazių 4P 32A 1000V SB432PV HAGER dažnai vadinamas FR tipo izoliuotoju ir plačiai naudojamas tiek gyvenamuosiuose, tiek pramoniniuose skirstomųjų skydinių spintose.
Pagrindinė jo funkcija – atjungti visus grandynus, veikiant kaip pagrindinis srovės jungiklis. Izoliatorius naudojamas beveik kiekvienoje saugiklių dėžėje, atlikdamas pagrindinio srovės jungiklio vaidmenį tiek avarinėse situacijose, tiek atliekant įprastinę techninę priežiūrą, leidžiant visiškai izoliuoti instaliaciją nuo maitinimo šaltinio.
Valdomas ON/OFF rankenėle, šis izoliatorius taip pat turi informacinį langelį, kuris spalvomis (žalia/raudona) rodo įrenginio veikimo būseną, palengvinant vartotojams kontrolę jo tinkamą veikimą.
Konstrukcija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Polių skaičius | 4 P |
| Forma | pagal DIN EN 50173-1:2011-09 |
Funkcijos
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Krypties perjungiklis | Ne |
| Kaip pagrindinis perjungiklis | Ne |
| Kaip avarinės sustabdymo įranga | Ne |
| Kaip saugos jungiklis | Taip |
| Kaip techninės priežiūros / remonto jungiklis | Taip |
Konfigūracija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Modulių skaičius | 3/5 |
Valdymo elementai ir indikatoriai
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Integruotas variklio pavara | Ne |
Įtampa
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 1000 V |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa Uimp | 8000 V |
| Vardinė darbinė įtampa Un (DC) | 1000 V |
Srovė
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė srovė In | 32 A |
| Leistina apkrova nuolatine srove DC21 kategorijos A | 32 A |
Matmenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto gylis | 72 mm |
| Produkto aukštis | 85 mm |
Galia
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Bendri galios nuostoliai esant vardinei srovei | 6,9 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui esant vardinei srovei | 1,7 W |
Ilgaamžiškumas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Mechaninis ilgaamžiškumas (ciklų skaičius) | 10000 |
Dangtis / Durys / Viršutinis elementas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Su užraktu | Ne |
Instaliacija / Montavimas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pritaikytas centrinio montavimo iš priekio | Ne |
| Pritaikytas montavimo iš priekio | Ne |
| Pritaikytas montavimo ant grindų | Ne |
Įranga
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Papildomų NC kontaktų skaičius | 0 |
| Papildomų NO kontaktų skaičius | 0 |
| Papildomų perjungiamųjų kontaktų skaičius | 0 |
| NC kontaktų skaičius | 0 |
| NO kontaktų skaičius | 4 |
| NO/NC kontaktų skaičius | 0 |
| Pasirenkama variklio pavara | Ne |
| Papildomi priedai | Ne |
Norma
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Norma | IEC 60947-3 ; VDE 0660 |
| Europos WEEE direktyva | taikoma |
Sauga
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
Naudojimo sąlygos
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Darbo temperatūra | -40…65 °C |
| Užterštumo laipsnis pagal IEC 60664 / IEC 60947-2 | 3 |
| Laikymo / transportavimo temperatūra | -50…90 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Polių skaičius | 4P |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
| Gamintojas | HAGER |
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Atjungiklio tipas | atjungiklis |
| Vardinė srovė [A] | 32A |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.