ETI Įtampos riboklis PV DC tipas 1+2 (klasė B+C) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Įtampos riboklis PV DC Tipas 1+2 (B+C) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV ETITEC SM T12 PV 1200/12,5 Y 002440630 ETI
Įtampos riboklis PV DC Tipas 1+2 (B+C) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV ETITEC SM T12 PV 1200/12,5 Y 002440630 ETI apsaugo PV modulius nuo įtampos šuolių, atsirandančių tiek dėl tiesioginių žaibų iškrovų, tiek dėl netiesioginių iškrovų bei jungimo operacijų tinkle. Riboklis yra idealus sprendimas objektams, turintiems išorinę žaiboapsaugos sistemą, apsaugantis sistemą nuo nenuspėjamų įtampos šuolių.
Kiekvienas riboklių polius aprūpintas vidiniu terminiu apsaugos įtaisu atjungiklio pavidalu, kuris užtikrina papildomą apsaugos lygį. Įrenginys montuojamas ant DIN TH-35 bėgelio, kas palengvina įrengimą ir integravimą su esamomis sistemomis. Siūlo įtampos šuolių apsaugos lygį iki 4,4 kV esant ilgalaikės darbo įtampai Uc 1200 V.
Riboklis taip pat aprūpintas optiniu varistoriaus gedimo indikatoriumi, kur raudonas "langelis" signalizuoja galimą įrenginio gedimą, leidžiantis greitai atlikti techninę priežiūrą.
Specifikacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,374 kg |
| Gamintojas | ETI |
| Tinklui | DC (Fotovoltiniai PV) |
| Apsaugos klasė | B+C (Tipas 1+2) |
| Polių skaičius | 3 |
| Nominali iškrovos srovė (In) | 12,5kA |
| Įtampos apsaugos lygis | 4,4kV |
| Plotis modulių skaičiumi | 3 |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
| Serija ir tipas | Įtampos riboklis PV DC Tipas 1+2 (B+C) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV ETITEC SM T12 PV 1200/12,5 Y 002440630 ETI |
| Medžiaga | termoplastinė medžiaga, nedegi pagal UL 94 V-0 |
| Montavimas | montavimo bėgelis DIN TH-35 mm |
| Tipas | T1, T2 |
| Ilgalaikė darbo įtampa Uc (V) | 1200 |
| Iškrovos srovė imp (10/350) (kA) | 12,5 |
| Apsaugos lygis Up (kV) | 4,4 |
| RC | taip |
| Modulių skaičius | 3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 1200V DC |
| Polių skaičius | 3P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 12,5 kA |
| Gamintojas | ETI |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 4,4 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.