ETI PV-DC jungiklis 4 polių 32A 1000V DC IP40
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
ETI kampinis jungiklis PV - DC - 4 polių
Kampinis jungiklis PV - DC - 4 polių LS32 SMA A4 004660065 ETI leidžia efektyviai prijungti arba atjungti DC/AC keitiklius bei kitas nuolatinės srovės grandinės dalis prie PV modulių. Jungiklis aprūpintas specialiai suprojektuotais kontaktais ir kruopščiai parinktomis medžiagomis, kas užtikrina ne tik jungčių švarumą (oksidacijos pašalinimą), bet ir minimalius galios nuostolius.
Šio jungiklio konstrukcija garantuoja, kad kontaktų uždarymo ar atidarymo greitis yra nepriklausomas nuo operatoriaus veikimo greičio bei jėgos. Dėl to, nepriklausomai nuo sąlygų, užtikrinamas pastovus ir patikimas funkcionalumas, kuris yra esminis optimaliam fotovoltinių sistemų darbui ir saugumui.
Specifikacija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | ETI |
| Tinklui | DC (Fotovoltiniai PV) |
| Polių skaičius | 4 |
| Maksimali leistina darbo įtampa | 1000 V |
| Reakcijos laikas | < 25 ns |
| Maksimali leistina trumpojo jungimo srovė | 200 A |
| Serija ir tipas | Kampinis jungiklis PV - DC - 4 polių LS32 SMA A4 004660065 ETI |
| Normos | PN-IEC 60364-7-71 |
| Polių skaičius | 4 |
| Vardinė srovė | iki 58A DC |
| Vardinė įtampa | iki 1000V DC |
| Vardinė ilgalaikė srovė lu | 32A |
| Vardinė sąlyginė trumpojo jungimo srovė lq | 5kA |
| Maksimali vardinė darbo įtampa Ue AC | 440V |
| Vardinė ilgalaikė srovė Ac-21, 400V | 32 |
| Priekinės dalies apsaugos laipsnis | IP40 |
| Montavimas | ant TH35 bėgelio |
| Pagrindinių kontaktų jungties tipas | srieginiai jungimai |
| Valdymo elemento spalva | juoda |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Atjungiklio tipas | kugelinis |
| Vardinė srovė [A] | 32A |
| Polių skaičius | 4P |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
| Gamintojas | ETI |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.