ETI Viršsrovės išjungiklis B 16A 3P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
ETI srovės pertraukiklis B 16A 3P 6kA
Srovės pertraukiklis B 16A 3P 6kA ETIMAT6 002115516 gamintojo ETI, dažnai vadinamas automatiniu jungikliu, yra pagrindinis įrenginys, skirtas apsaugoti elektros instaliacijas nuo trumpojo jungimo ir perkrovos pasekmių.
Pagrindinė jo funkcija – automatiškai atjungti maitinimą aptikus gedimus, o tai užtikrina visos elektros sistemos saugumą. Tai vienas svarbiausių kiekvienos elektros instaliacijos elementų, būtinas jos tinkamam veikimui ir apsaugai užtikrinti.
Srovės pertraukikliai ETIMAT suprojektuoti naudoti gyvenamuosiuose, visuomeninės paskirties ir pramoniniuose objektuose. Jie suteikia galimybę įrengti papildomus pagalbinius kontaktus ir įtampos išjungiklius. Pertraukiklio svirtis gali būti užplombuota padėtyse "Įjungta" ir "Išjungta", o tai padidina naudojimo saugumą. Šie įrenginiai veiksmingai apsaugo nuo atsitiktinio prisilietimo prie įtampos esančių dalių ir yra aprūpinti indikatorium, rodančiu dabartinę kontaktų padėtį.
Specifikacija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | ETI |
| Charakteristika | B |
| Vardinė įtampa | 400 V |
| Vardinė srovė | 16 A |
| Išjungimo geba | 6 kA |
| Polių skaičius | 3 |
| Modulių skaičius | 3 |
| Serija ir tipas | Srovės pertraukiklis B16 A 3P 6kA ETIMAT6 002115516 ETI |
| Išjungiklio charakteristika | B |
| Įtampos rūšis | AC |
| Vardinė dažnis | 50/60 Hz |
| Gnybtų talpa | 1-25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 16A |
| Polių skaičius | 3P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | ETI |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.