ETI įtampos ribiklis PV DC tipas 1+2 (klasė B+C) 1100V 3P 20kA 3,8kV
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
ETI Įtampos Riboklis PV DC Tipas 1+2 (Klasė B+C) 1100V 3P 20kA 3,8kV
Įtampos riboklis PV DC Tipas 1+2 (B+C) 1100V 3P 20kA 3,8kV ETITEC M 1100/12,5 Y 002440511 gamintojo ETI, taip pat žinomas kaip perkūnijos ribotuvas, yra įrenginys, skirtas apsaugoti elektros instaliacijas nuo žalingų atmosferinių išlydžių poveikio bei įtampos šuolių, kurie gali atsirasti įjungiant ar išjungiant neapkrautą oro liniją.
Perkūnijos ribotuvai skirstomi į tris kategorijas: B klasė, užtikrinanti apsaugą nuo tiesioginių ir artimų žaibo smūgių, C klasė, sauganti nuo komutacinių įtampos šuolių, bei D klasė, kuri suteikia papildomą apsaugą ypač jautriems elektriniams įrenginiams. Ribotuvus taip pat galima skirstyti pagal tipus į: atjungiančius, ribojančius ir kombinuotus.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | ETI |
| Tinklui | DC (Fotovoltiniai PV) |
| Apsaugos klasė | B+C (Tipas 1+2) |
| Polių skaičius | 3 |
| Nominali išlydžio srovė (In) | 20kA |
| Įtampos apsaugos lygis | 3,8kV |
| Plotis moduliais išreikštas | 3 |
| Maksimali leistina darbinė įtampa | 1100 V |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
| Nominali išlydžio srovė | smailės vertė: 40 kA |
| Montavimo būdas | DIN bėgelis TH-35mm |
| Pakuotės svoris | 0,15 kg |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 1100V DC |
| Polių skaičius | 3P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 20 kA |
| Gamintojas | ETI |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 3,8 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.