Eaton Įtampos riboklis PV DC Tipas 1+2 (Klasė B+C) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Įtampos riboklis PV DC Tipas 1+2 (B+C) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV SPPVT12-10-2+PE 177256 EATON
Įtampos riboklis PV DC Tipas 1+2 (B+C) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV SPPVT12-10-2+PE 177256 EATON yra įrenginys, sukurtas elektros instaliacijos apsaugai nuo įtampos šuolių, galinčių atsirasti dėl atmosferinių iškrovų ar gedimų elektros perdavimo tinkle.
Šio riboklio funkcija – sutrumpinti tekėjimo laiką ir apriboti sekančiosios srovės dažnį, siekiant apsaugoti tinklo komponentus. Šis apsaugos įrenginys specialiai pritaikytas naudoti fotovoltinėse PV sistemose – tiek įžemintose, tiek neįžemintose. Pasižymi keičiamais įdėklais bei optiniais indikatoriais, signalizuojančiais jo suveikimą.
SPPVT serijos riboklius pasižymi atsparumu iškrovos srovei iki 40 kA ir turi trumpojo jungimo atsparumą ISCPV iki 1000 A, todėl yra patikimas pasirinkimas užtikrinant fotovoltinių sistemų saugumą.
Specifikacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas | EATON |
| Tinklui | DC (Fotovoltinės PV) |
| Apsaugos įrenginio klasė | B+C (Tipas 1+2) |
| Polių skaičius | 3 |
| Vardinė iškrovos srovė (In) | 15kA |
| Įtampos apsaugos lygis | 3,7kV |
| Plotis, išreikštas modulių skaičiumi | 3 |
| Vardinė darbinė įtampa | 1000 V |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
| Maksimali iškrovos srovė | 40 kA |
| Tinklo schema | IT |
| Laidininkų skaičius | 2 |
| Vardinė iškrovos srovė - smailės vertė (8/20) | 15 kA |
| Vardinė DC įtampa | 1000 V |
| Maksimali iškrovos srovė (8/20) | 40 kA |
| Aukščiausia nuolatinio darbo įtampa DC | 1050 V |
| Montavimo būdas | DIN TH-35 mm montavimo bėgelis |
| Dydis | 3 moduliai |
| Maksimali fotovoltinės sistemos įtampa | 1050 V |
| Maksimalus laidininko skerspjūvis (viengyslis/daugiagyslis) | 35 mm² |
| Maksimalus lankstaus laidininko skerspjūvis | 25 mm² |
| Suveikimo signalizacija įrenginyje | optinė |
| Tipas 2 | TAIP |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
| Polių skaičius | 2P+N |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 15 kA |
| Gamintojas | EATON |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 3,7 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.