Eaton saugiklio įdėklas gPV 10x38 12A 1000V DC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Eaton saugiklio įdėklas gPV 10x38 12A 1000V DC
Saugiklio įdėklas gPV 10x38 12A 1000V DC PV-12A10F gamintojo EATON – fotovoltiniai saugikliai EATON sukurti efektyviai fotovoltinių grandinių apsaugai ir izoliacijai. Jie puikiai tinka fotovoltinėse sistemose, veikiančiose ekstremalios aplinkos temperatūros sąlygomis.
Šie specializuoti saugikliai pasižymi mažais galios nuostoliais, o tai padidina visos sistemos energinį efektyvumą. Be to, jie pritaikyti darbui esant didelėms apkrovų ciklams ir mažam gedimų skaičiui, taip pat sėkmingai veikia esant atvirkštinei srovei, kelių grandinių gedimams bei grandinių junginiuose, todėl yra patikimas sprendimas šiuolaikinėse fotovoltinėse instaliacijose.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,01 kg |
| Gamintojas | EATON |
| Vardinė srovė | 12A |
| Saugiklio dydis | 10 x 38 mm |
| Vardinė įtampa | 1 kV DC |
| Korpuso medžiaga | Keramika |
| Taikymo kategorija | gPV |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.