Eaton srovės nuotėkio jungiklis 4P 40A 6kA 30mA tipas AC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Eaton srovės nuotėkio jungiklis 4P 40A 6kA 30mA tipas AC
Srovės nuotėkio jungiklis 4P 40A 6kA 30mA tipo AC HNC-40/4/003 xPole Home 194694 gamintojo EATON užtikrina saugumą ir efektyvumą valdant elektros instaliacijas.
EATON HNC serija – srovės nuotėkio jungikliai
EATON gamintojo produktai pasižymi patikimumu ir atitiktimi galiojančioms normoms, todėl yra idealus pasirinkimas tiek profesionaliems instaliuotojams, tiek mėgėjams. HNC serijos įrenginiai žavi savo universalumu ir funkcionalumu, todėl jie mielai renkami gyvenamųjų namų statybos sektoriuje.
EATON xPole Home
EATON xPole Home serija – tai pažangi modulinė aparatūra, apimanti viršsrovės jungiklius HN, srovės nuotėkio jungiklius HNC ir kombinuotus jungiklius HNB. Šie produktai specialiai sukurti namų vartotojams ir pasižymi dideliu patikimumu, šiuolaikišku dizainu ir tvirta konstrukcija. EATON modulinė aparatūra garantuoja elektros sistemų saugumą ir veikimo efektyvumą. Platus papildomų priedų pasirinkimas xPole Home serijoje leidžia lengvai išplėsti sistemą tokiais elementais kaip papildomi pagalbiniai kontaktai ar jungiamosios šynos.
xPole Home produktų privalumai:
- prijungimo gnybtai prieinami dviguboje versijoje – tiek varžtiniai, tiek šyniniai,
- galimybė maitinti įrenginius tiek iš viršaus, tiek iš apačios,
- aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas gamybos procese,
- tvirta konstrukcija, garantuojanti ilgaamžiškumą,
- paprasta montavimo procedūra dėl intuityvios konstrukcijos,
- tvirtinimo spaustukas, leidžiantis greitai montuoti ant TH35 bėgelio,
- suderinamumas su EVG arba Z-GV bėgeliais,
- saugumo ir patikimumo garantija,
- lengvas tinkamų produktų pasirinkimas ir jų lankstus išplėtimas,
- estetiškas, šiuolaikiškas dizainas.
Specifikacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės ilgis | 8 cm |
| Pakuotės aukštis | 8 cm |
| Pakuotės plotis | 9 cm |
| Pakuotės svoris | 0,322 kg |
| Gamintojas | EATON |
| Serija | xPole Home HNC |
| Nuotėkio srovė | 30 mA |
| Vardinė srovė | 40 A |
| Polių skaičius | 4 |
| Tipas | AC |
| Vardinė išjungimo galia | 6kA |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Jungiklio tipas | skirtuminis |
| Polių skaičius | 4P |
| Vardinė srovė [A] | 40A |
| Nuotėkio srovė [mA] | 30 mA |
| Išjungimo charakteristika | AC |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | EATON |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.