Eaton srovės pertraukiklis B 16A 1P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Eaton srovės perviršio jungiklis B 16A 1P 6kA
Srovės perviršio jungiklis B 16A 1P 6kA HN-B16/1 xPole Home 194821 EATON apsaugo elektros instaliaciją nuo perkrovos ir trumpojo jungimo.
Viršijus leistinąjį srovės stiprumą, automatiškai nutraukia grandinę, užkertant kelią pažeidimams. Tai patikimas įrenginys, garantuojantis ramybę ir saugumą kiekvienuose namuose ir įmonėje.
Modulinė aparatūra xPole Home
EATON modulinės aparatūros serija xPole Home – puikus pasirinkimas asmenims, ieškantiems patikimų sprendimų elektros apsaugos srityje. Šie produktai pasižymi aukštu saugumo ir funkcionalumo lygiu, todėl idealiai tinka net labiausiai reikliems vartotojams. Serija xPole Home vertinama dėl patikimumo ir galimybės lengvai išplėsti papildomais elementais, tokiais kaip pagalbiniai kontaktai, išjungikliai ar jungiamosios šynos.
xPole Home aparatūros savybės ir privalumai
- Aukšta medžiagų kokybė ir tvirtas konstrukcijos atlikimas užtikrina ilgalaikį darbą.
- Dvigubi prijungimo gnybteliai (sraigtiniai ir šyniniai), montuojami iš abiejų aparatūros pusių, palengvina montavimą.
- Galimybė maitinti iš viršaus arba apačios bei lengvas montavimas naudojant TH35 šynos spaustukes.
- Estetiškas ir šiuolaikiškas dizainas.
- Galimybė vėliau išplėsti produktus.
Apie srovės perviršio jungiklių seriją xPole Home HN
HN serija, populiarių CLS6 modelių įpėdinė, užtikrina puikų darbą ir maksimalų saugumą. Dėl ergonomiškos formos aparatūra geriau išsklaidžia šilumą ir yra puikus pasirinkimas elektrikams bei projektavimo specialistams.
xPole Home HN jungiklių techniniai parametrai
- Išjungimo charakteristika: B ir C tipas
- Vardinė srovė: nuo 6 iki 63 A
- Vardinė išjungimo galia: 6 kA
- Konfigūracija: 1, 1+N, 2, 3, 3+N poliai
Specifikacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,15 kg |
| Gamintojas | EATON |
| Serija | xPole Home HN |
| Charakteristika | B |
| Vardinė įtampa [V] | 230 |
| Vardinė srovė [A] | 16A |
| Dažnis | 50-60 Hz |
| Jungimo galia [kA] | 6kA |
| Polių skaičius | 1 |
| Modulių skaičius | 1 |
| Užterštumo laipsnis | 3 |
| Perįtampio klasė | 3 |
| Energijos ribojimo klasė | 3 |
| Įmontuojamasis gylis | 44 mm |
| Vienu metu atjungiamas N polius | ne |
| Galimybė papildomai įrengti | taip |
| Įtampos tipas | AC |
| Apsaugos laipsnis | IP 20 |
| Vardinė trumpojo jungimo jungimo galia pagal IEC 60947-2 | 0 kA |
| Vardinė trumpojo jungimo jungimo galia pagal EN 60898 | 6 kA |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 16A |
| Polių skaičius | 1P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | EATON |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.