Foxess DTSU666 3 fazių energijos skaitiklis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
FoxESS 3 fazių energijos skaitiklis DTSU666 FOXESS
FoxESS 3 fazių energijos skaitiklis DTSU666 FOXESS yra inovatyvus dvikryptis įrenginys, idealiai tinkantis montavimui ant DIN bėgelio.
Turi erdvų LCD ekraną, užtikrinantį greitą ir patogų parametrų nuskaitymą. Skaitiklis pasižymi veikimo tikslumu ir minimaliu energijos suvartojimu, todėl yra ne tik tikslus, bet ir ekonomiškas naudojant.
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| serija ir tipas | FoxESS 3 fazių energijos skaitiklis DTSU666 FOXESS |
| vardinė įtampa (Un) | 3x220/380V; 3x57,7/100V |
| veikimo diapazonas | 0,7 Un ~ 1,2 Un |
| galios suvartojimas | ≤ 1W, 5VA |
| srovė | 5(80)A |
| dažnis | 50 / 60 Hz |
| LCD ekranas | 7 segmentai, matmenys: 5,3 mm x 2,8 mm |
| ryšys: | RS485; Modbus ir DL/T protokolas |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Vardinė srovė [A] | 80A |
| Fazių skaičius | 3-fazowy |
| MID sertifikatas | Taip |
| Ryšys | RS-485 |
| Gamintojas | FOXESS |
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.