Fronius Primo tinklo keitiklis 3,6kW 1-fazis 2MPPT WLAN
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Fronius tinklinis saulės inverteris 3,6 kW 1 fazės 2MPPT WLAN Primo
Tinklinis saulės inverteris 3,6 kW 1F 2MPPT WLAN 3,6-1 Primo Fronius puikiai papildo naują SnapINverter inverterių kartą. Tai vienfazis, betransformatorinis įrenginys, idealiai tinkantis naudoti namuose. Dėka novatoriško SuperFlex Design galimas maksimalus instaliacijos projekto pritaikymas, o montavimas ir priežiūra yra labai paprasti dėl SnapINverter montavimo sistemos.
SNAPINVERTER technologija grindžiama jungčių sekcijos ir galios modulio atskyrimu. Lengva jungčių sekcija su visu laidynu yra tvirtai montuojama prie sienos ir sudaro pagrindą galios moduliui. Tada inverteris pakabinamas ant šios sekcijos. Dėl šio sprendimo montavimas ir priežiūra yra žymiai palengvinti.
Primo inverteris yra labai komunikabilus, dėka serijoje integruoto komunikacijos paketo su WLAN sąsaja, energijos valdymo funkcija ir daugeliu kitų funkcijų.
SuperFlex Design technologija užtikrina lankstumą projektuojant ir įgyvendinant instaliaciją. Sistema turi du MPP seklius, platų DC įėjimo įtampų diapazoną bei aukštą sisteminę įtampą. Kiekvienas DC įėjimas ir MPP sekiklis gali apdoroti visą vardinę inverterio galią, todėl galima aptarnauti visą instaliaciją vienu inverteriu nepriklausomai nuo stogo orientacijos ar dalinai užšešėlintų PV modulių skaičiaus.
Dynamic Peak Manager – tai sistema, kuri dinamiškai suranda optimalų darbo tašką net esant daliniam PV modulių užšešėlinimui, stebėdama visą darbo charakteristiką.
Fronius inverteriai yra paruošti būsimiems elektros tinklo reikalavimams, turėdami Advanced Grid Features funkcijas, užtikrinančias optimalų energijos tiekimą. Jie gali būti naudojami energijos tiekimo reguliavimui atsižvelgiant į savąjį suvartojimą, siekiant išvengti energijos tiekimo sutrikimų.
Įmonė Fronius, būdama lyderė inovacijų ir šiuolaikinių sprendimų fotovoltaikos srityje, siūlo aukštos kokybės produktus, užtikrinančius ilgalaikį ir neprobleminį PV instaliacijos naudojimą.
Įėjimo duomenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| MPP sekiklių skaičius | 2 |
| Maksimali įėjimo srovė (Idc max 1 / Idc max 2) | 12,0 A / 12,0 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė modulių laukui (MPP1 / MPP2) | 18,0 A / 18,0 A |
| Įėjimo įtampos diapazonas (Udc min - Udc max) | 80 - 1000 V |
| Darbo pradžios įtampa (Udc start) | 80 V |
| Naudingasis MPP įtampų diapazonas | 80 - 800 V |
| Grandinių skaičius vienam MPP sekikliui | 2 + 2 |
| Maksimali PV generatoriaus galia (Pdc max) | 5,5 kWpeak |
Išėjimo duomenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė AC galia (Pac,r) | 3 680 W |
| Maksimali išėjimo galia | 3 680 VA |
| Išėjimo AC srovė (Iac nom) | 16,0 A |
| Tinklo prijungimas (įtampos diapazonas) | 1 ~ NPE 220 V / 230 V (180 V - 270 V) |
| Dažnis (dažnio diapazonas) | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas THD | < 5 % |
| Galios koeficientas (cos φac,r) | 0,85–1 ind. / tal. |
Standartai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Sertifikatai ir atitiktis normoms | [[DIN V VDE 0126-1-1/A1, IEC 62109-1/-2, IEC 62116, IEC 61727, AS 4777-2, AS 4777-3, G83/2, G59/3, CEI 0-21, VDE AR N 4105]] |
Efektyvumo koeficientas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas | 98,0 % |
| Europinis svertinis efektyvumas (ηEU) | 96,8 % |
| MPP pritaikymo efektyvumas | > 99,9 % |
Apsaugos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC izoliacijos varžos matavimas | Taip |
| Elgsena perkrovos atveju | Darbo taško poslinkis, išėjimo galios apribojimas |
| DC atjungiklis | Taip |
| Apsauga nuo atvirkštinės poliarizacijos | Taip |
Sąsajos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 įėjimai ir 4 skaitmeniniai įėjimai/išėjimai | Prijungimas prie nuotolinio valdymo imtuvo |
| USB (A tipo lizdas) | USB laikmenoms: duomenų registravimas, inverterio programinės įrangos atnaujinimas |
| 2x RS422 (RJ45 lizdas) | Fronius Solar Net |
| Relės išėjimas | Energijos valdymas (bepotencialis relės išėjimas) |
| Duomenų registratorius ir žiniatinklio serveris | Integruotas |
| Signalo įėjimas | S0 skaitiklio prijungimas / Įtampos ribotuvų būsenos stebėjimas |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec arba išmanaus elektros energijos skaitiklio prijungimas |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.