Fronius tinklo keitiklis PV 5kW 3 fazių 2MPPT WLAN Symo
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Fronius tinklo keitiklis FV 5kW 3 fazių 2MPPT WLAN Symo
Tinklo keitiklis FV 5KW 3F 2MPPT WLAN 5.0-3-M Symo Fronius yra pažangus tinklo keitiklis, prieinamas trifazėje sistemoje su dviem MPPT.
Šis šiuolaikiškas keitiklis siūlo platų galios diapazoną nuo 3,0 iki 20,0 kW, todėl puikiai tinka įvairaus dydžio fotovoltinėms instalacijoms. Dėl novatoriško SuperFlex Design sprendimo, Symo užtikrina lankstumą instaliacijose ant netaisyklingos formos ar į skirtingas pasaulio puses orientuotų stogų.
Integracija su internetu per Wi-Fi arba Ethernet bei lengvas sujungimas su kitų gamintojų komponentais daro Symo vienu komunikabiliausių keitiklių rinkoje. Išmaniojo elektros energijos skaitiklio sąsaja leidžia dinamiškai valdyti energijos tiekimą į tinklą bei vizualizuoti savo energijos suvartojimą.
SNAPINVERTER technologija leidžia paprastai montuoti ir prižiūrėti, atskyrus jungiamąją dalį ir galios modulį. Integruota duomenų komunikacija leidžia stebėti instaliaciją bei prijungti kitų gamintojų komponentus.
SuperFlex Design užtikrina lankstumą projektuojant ir eksploatuojant instaliaciją, dėl dviejų MPP sekiklių, aukštos sistemos įtampos ir plačios DC įėjimo įtampos diapazono. Dynamic Peak Manager dinamiškai suranda optimalų darbo tašką net esant daliniam FV modulių užšešėliavimui.
Symo keitikliai yra paruošti atitikti būsimas normas ir elektros tinklų reikalavimus, dėka "Advanced Grid Features" funkcijų, kurios užtikrina optimalų maitinimą ir saugią tinklo eksploataciją. Nulinio maitinimo funkcija leidžia pritaikyti maitinimo galią pagal tinklo operatoriaus reikalavimus, teikiant pirmenybę namų ūkio vartotojams ir sumažinant galią iki maksimaliai leidžiamos.
Įėjimo duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| MPP sekiklių skaičius | 2 |
| Maksimali įėjimo srovė (Idc max 1 / Idc max 2) | 16,0 A / 16,0 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė modulių laukui (MPP1/MPP2) | 24,0 A / 24,0 A |
| Įėjimo įtampos diapazonas (Udc min - Udc max) | 150 - 1000 V |
| Darbo pradžios įtampa (Udc start) | 200 V |
| Naudojamas MPP įtampų diapazonas | 150 - 800 V |
| Grandinių skaičius vienam MPP sekikliui | 2 + 2 |
| Maksimali FV generatoriaus galia (Pdc max) | 10,0 kWpeak |
Išėjimo duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė AC galia (Pac,r) | 5.000 W |
| Maksimali išėjimo galia | 5.000 VA |
| Maksimali išėjimo srovė (Iac max) | 7,2 A |
| Tinklo prijungimas (įtampos diapazonas) | 3-NPE 400 V / 230 V arba 3~NPE 380 V / 220 V (+20%/-30%) |
| Dažnis (dažnio diapazonas) | 50 Hz / 60 Hz (45-65 Hz) |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas THD | < 3% |
| Galios koeficientas (cos φac,r) | 0,85-1 ind. / tal. |
Standartai
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Sertifikatai ir atitiktis normoms | ÖVE / ÖNORM E 8001-4-712, DIN V VDE 0126-1-1/A1, VDE AR N 4105, IEC 62109-1/-2, IEC 62116, IEC 61727, AS 3100, AS 4777-2, AS 4777-3, CER 06-190, G83/2, UNE 206007-1, SI 4777, CEI 0-21, NRS 097 |
Efektyvumas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas | 98,0% |
| Europinis svertinis efektyvumas (ηEU) | 97,3% |
| MPP derinimo efektyvumas | > 99,9% |
Apsaugos
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| Elgsena perkrovos atveju | Darbo taško poslinkis, išėjimo galios apribojimas |
| DC jungiklis | Taip |
| Apsauga nuo atvirkštinės poliarizacijos | Taip |
Jungtys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 įėjimai ir 4 skaitmeniniai įėjimai/išėjimai | Nuotolinio valdymo imtuvo prijungimas |
| USB (tipo A lizdas) | USB duomenų laikmenoms |
| 2x RS422 (RJ45 lizdas) | Fronius Solar Net |
| Relės išėjimas | Energijos valdymas (bepotencialis relės išėjimas) |
| Duomenų kaupiklis ir žiniatinklio serveris | Integruotas |
| Signalo įėjimas | S0 skaitiklio jungtis / Įtampos apsaugos nuo perkrovos analizė |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec arba skaitiklio prijungimas |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.