Fronius tinklo keitiklis PV 8kW 3 fazių 2MPPT Symo Gen24 Plus
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Fronius tinklo keitiklis PV 8kW 3 fazių 2MPPT Symo Gen24 Plus
Tinklo keitiklis PV 6KW 3F 2MPPT Symo Gen24 Plus Fronius leidžia prijungti energijos kaupiklį, todėl galima kaupti saulės energiją ir naudoti ją elektros tiekimui, šildymui, vėsinimui bei elektromobiliams. Fronius GEN24 Plus suteikia galimybę panaudoti saulės energiją asmeninėje energetinėje transformacijoje. Sukurtas suteikti galią.
Naudodami Fronius GEN24 Plus keitiklį kaip PV sistemos širdį, ne tik pradėsite individualią energetinę transformaciją, bet ir pasinaudosite visu saulės energijos potencialu bei privalumais.
Atsarginės energijos tiekimo užtikrinimas bet kokioje situacijoje – tai patikimo energijos tiekimo garantija. Su Fronius GEN24 Plus galite pasirinkti tarp "PV Point" ir "Full Backup", o tai reiškia atsarginį energijos tiekimą visam namui.
Paprastas montavimas reiškia laiko ir pinigų taupymą. Greitą ir saugų montavimą užtikrina 180° greito tvirtinimo varžtai, spyruokliniai spaustuvai tipo push-in bei apgalvota sieninio montavimo sistema.
Įvesties duomenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| MPP sekiklių skaičius | 2 V |
| Įvesties įtampos DC diapazonas (Udc min - Udc max) | 80 - 1.000 V |
| Nominali įvesties įtampa (Udc,r) | 610 V |
| Darbo pradžios įtampa (Udc start) | 80 V |
| Naudojamas MPP įtampos diapazonas | 80 - 800 V |
| Maksimali naudojama įvesties srovė (Idc max) | 12,5 A |
| Maksimali fotovoltinės sistemos trumpojo jungimo srovė (Isc pv) | 20 A |
| DC jungiamųjų elementų skaičius | 1 |
| Maksimali naudojama nuolatinės srovės galia | 6.000 W |
| Maksimali PV sistemos galia | 7.000 Wpeak |
Išvesties duomenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali AC įtampa (Pac,r) | 8.000 W |
| Pilna galia | 8.000 VA |
| Maksimali išvesties galia | 8.000 VA |
| Nom. išvesties srovė AC (@ 220 / 230 V) | 11,6 A |
| Prijungimas prie tinklo (Uac,r) | 3~ NPE 400/230 arba 3~ NPE 380/220 (+20%/-30%) V |
| Dažnis (dažnio diapazonas fmin - fmax) | 50/60 (45 - 65) Hz |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas | < 3,5 % |
| Galios koeficientas (cos φac,r) | 0,7 - 1 ind./cap. |
PV Point išvesties duomenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali PV Point išvesties galia | 3.000 VA |
| PV Point prijungimas prie tinklo | 1~ NPE 220/230 V |
| Perjungimo laikas | < 20 s |
Visiško atsarginio maitinimo (Full Backup) išvesties duomenys2
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali visiško atsarginio maitinimo (Full Backup) išvesties galia | 8.000 VA |
| Nominali fazinė visiško atsarginio maitinimo (Full Backup) galia | 3.680 VA |
| Visiško atsarginio maitinimo (Full Backup) prijungimas prie tinklo | 3~ NPE 400/230 arba 3~ NPE 380/220 V |
| Perjungimo laikas | < 35 s |
Energijos kaupiklio prijungimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC įvadų skaičius | 1 |
| Maksimali energija įvade (Idc max) | 22 A |
| Įvesties įtampos DC diapazonas (Udc min - Udc max) | 160 - 531 V |
| Akumuliatoriaus prijungimo DC technologija | Po 1 spyruoklinį spaustuvą tipo push-in 2,5–10 mm² BATT+ ir BATT |
| Maksimali įvesties / išvesties DC galia | 8.260 W |
| Maksimali krovimo galia per AC jungtį | 8.000 W |
| Suderinami akumuliatoriai | BYD Battery-Box Premium HVS/HVM & LG RESU FLEX |
Standartai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Turimi sertifikatai ir atitinkamos normos | IEC 62109, IEC 62116, IEC 61727, IEC 62909, VDE 0126, VDE AR-N4105, AS/NZS 4777.2, EN 50549, CEI 0-21, G98/G99, R25 |
| Gyvavimo ciklo vertinimas | Pagal ÖNORM EN ISO 14040 ir 14044 (tyrimą atliko Fraunhofer IZM instituto darbuotojai) |
Efektyvumo koeficientas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumo koeficientas | 98,2 % |
| Europinis efektyvumo koeficientas (ηEU) | 97,8 % |
| MPP efektyvumo koeficientas | > 99,9 % |
Apsaugos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC izoliacijos matavimas | Integruotas |
| Elgsena perkrovos atveju | Darbo taško poslinkis, galios ribotuvas |
| DC atjungiklis | Integruotas |
| Apsauga nuo atvirkštinės poliarizacijos | Integruotas |
Sąsajos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| WLAN / 2 × Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 skaitmeniniai įvadai 6 skaitmeniniai įvadai/išvadai | Prijungimas prie nuotolinio valdymo imtuvo, galios valdymas |
| Avarinė išjungimo sistema (WSD) | Integruotas |
| Ryšio kortelė (Datalogger) ir tinklo serveris | Integruotas |
| 2 × RS485 | Modbus RTU SunSpec (trečiųjų šalių) / Fronius Smart Meter, akumuliatorius, Fronius Ohmpilot |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.