Fronius tinklo keitiklis Symo 7kW 3-fazis 2MPPT WLAN
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Fronius tinklo keitiklis PV 7kW 3 fazių 2MPPT WLAN Symo
Tinklo keitiklis PV 7KW 3F 2MPPT WLAN 7.0-3-M Symo Fronius prieinamas trifazėje sistemoje su dviem MPPT.
Šis šiuolaikiškas keitiklis siūlo platų galios diapazoną nuo 3,0 iki 20,0 kW, todėl puikiai tinka įvairaus dydžio fotovoltinėms instaliacijoms. Dėl novatoriško SuperFlex Design sprendimo Symo užtikrina lankstumą įrengiant ant netaisyklingos formos ar į skirtingas pasaulio šalis orientuotų stogų.
Integracija su internetu per Wi-Fi arba Ethernet ir lengvas sujungimas su kitų gamintojų komponentais reiškia, kad Symo yra vienas komunikabiliausių keitiklių rinkoje. Išmaniojo elektros energijos skaitiklio sąsaja leidžia dinamiškai valdyti energijos tiekimą į tinklą bei vizualizuoti savo energijos suvartojimą.
SNAPINVERTER technologija leidžia paprastai montuoti ir prižiūrėti, atskiriant jungčių sekciją ir galios modulį. Integruota duomenų komunikacija leidžia stebėti instaliaciją bei prijungti kitų gamintojų komponentus.
SuperFlex Design užtikrina lankstumą projektuojant ir valdant instaliaciją dėl dviejų MPP sekiklių, aukštos sistemos įtampos ir plataus DC įėjimo įtampų diapazono. Dynamic Peak Manager dinamiškai randa optimalų darbo tašką net ir esant daliniam PV modulių užšešėliavimui.
Symo keitikliai yra paruošti atitikti būsimas normas ir elektros tinklų reikalavimus dėl "Advanced Grid Features" funkcijų, kurios užtikrina optimalų maitinimą ir saugią tinklo eksploataciją. Nulinio maitinimo funkcija leidžia pritaikyti maitinimo galią pagal tinklo operatoriaus reikalavimus, suteikiant pirmenybę namų ūkio vartotojams ir sumažinant galią iki maksimaliai leistinos.
Įėjimo duomenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| MPP sekiklių skaičius | 2 |
| Maksimali įėjimo srovė (Idc max 1 / Idc max 2) | 16,0 A / 16,0 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė modulių laukui (MPP1/MPP2) | 24,0 A / 24,0 A |
| Įėjimo įtampos diapazonas (Udc min - Udc max) | 150 - 1000 V |
| Darbo pradžios įtampa (Udc start) | 200 V |
| Naudojamas MPP įtampų diapazonas | 150 - 800 V |
| Grandinių skaičius vienam MPP sekikliui | 2 + 2 |
| Maksimali PV generatoriaus galia (Pdc max) | 14,0 kWpeak |
Išėjimo duomenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė AC galia (Pac,r) | 7.000 W |
| Maksimali išėjimo galia | 7.000 VA |
| Maksimali išėjimo srovė (Iac max) | 10,1 A |
| Tinklo prijungimas (įtampos diapazonas) | 3-NPE 400 V / 230 V arba 3~NPE 380 V / 220 V (+20%/-30%) |
| Dažnis (dažnio diapazonas) | 50 Hz / 60 Hz (45-65 Hz) |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas THD | < 3% |
| Galios koeficientas (cos φac,r) | 0,85-1 ind. / tal. |
Standartai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Sertifikatai ir atitiktis normoms | ÖVE / ÖNORM E 8001-4-712, DIN V VDE 0126-1-1/A1, VDE AR N 4105, IEC 62109-1/-2, IEC 62116, IEC 61727, AS 3100, AS 4777-2, AS 4777-3, CER 06-190, G83/2, UNE 206007-1, SI 4777, CEI 0-21, NRS 097 |
Efektyvumas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas | 98,0% |
| Europinis svertinis efektyvumas (ηEU) | 0,976 |
| MPP derinimo efektyvumas | > 99,9% |
Apsaugos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| Elgsena perkrovos metu | Darbo taško poslinkis, išėjimo galios apribojimas |
| DC jungiklis | Taip |
| Apsauga nuo atvirkštinės poliarizacijos | Taip |
Jungtys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 įėjimai ir 4 skaitmeniniai įėjimai/išėjimai | Nuotolinio valdymo imtuvo prijungimas |
| USB (tipo A lizdas) | USB duomenų laikmenoms |
| 2x RS422 (RJ45 lizdas) | Fronius Solar Net |
| Relės išėjimas | Energijos valdymas (bepotencialis relės išėjimas) |
| Duomenų kaupiklis ir žiniatinklio serveris | Integruotas |
| Signalo įėjimas | S0 skaitiklio jungtis / Įtampos apsaugos nuo perkrovos analizė |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec arba skaitiklio prijungimas |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.