Hager LED trijų spalvų signalizacinė lemputė raudona žalia oranžinė 230V AC IP20
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Trigubas LED signalinis indikatorius raudonas žalias ir oranžinis SVN129 HAGER
Trigubas LED signalinis indikatorius raudonas žalias ir oranžinis SVN129 gamintojo HAGER rodo elektros instaliacijos aktyvumą ir veikimą.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė jungimo įtampa Ue (AC) | 230 V |
| Vardinė dažnis | 50 / 60 Hz |
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 250 V |
| Vardinė atlaikomoji impulsų įtampa Uimp | 4000 V |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 0,8 W |
| Veržimo momentas | 1,7 Nm |
| Lanksčio laidininko (lynelės) skerspjūvis gnybtų jungtyje | 0,75 / 6 mm² |
| Standžio laidininko (vielos) skerspjūvis gnybtų jungtyje | 0,75 / 10 mm² |
| Prijungimo tipas | su varžtu |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Matmenys | 62 x 83 x 17,5 mm |
| Šviesos šaltinio tipas | LED |
| Spalva | raudona, žalia ir oranžinė |
| Europos direktyva RoHs | atitinka |
| Užterštumo laipsnis pagal IEC 60664 / IEC 60947-2 | 3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Lemputės spalva | daugiaspalvė |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.