Hager automatinis jungiklis B 20A 3P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės pertraukiklis B 20A 3P 6kA
Srovės pertraukiklis MCB B 20A 3P 6kA MBN320E HAGER, taip pat žinomas kaip instaliacinis jungiklis, yra pagrindinė elektros sistemos dalis.
Apsaugo grandinę automatiškai nutraukdamas srovės tėkmę, kai jos stiprumas viršija nustatytas saugos ribas. Užtikrina apsaugą nuo trumpųjų jungimų ir perkrovų iki 6kA. Srovės pertraukiklis MBN320E tipo B pasižymi vėluojančiu veikimu ir yra skirtas apsaugoti įrenginius, kurie yra mažiau jautrūs terminėms perkrovoms ir kuriems reikia nedidelių paleidimo srovių.
Pertraukiklio MBN320E konstrukcija:
- 1 - pavaros svirtis
- 2 - užraktas
- 3 - fiksuotas kontaktas ir judantis kontaktas
- 4 - prijungimo gnybtai
- 5 - termobimetalinis išjungiklis (perkrovos)
- 6 - reguliavimo varžtas
- 7 - elektromagnetinis išjungiklis (trumpojo jungimo)
- 8 - gesinimo kamera (elektros lanko gesinimui)

SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas | HAGER |
| Srovės pertraukiklio tipas | B |
| Vardinė srovė [A] | 20A |
| Jungimo galia [kA] | 6kA |
| Polių skaičius | 3 P |
| Apsaugotų polių skaičius | 3 |
| Vardinė trumpojo jungimo jungimo galia Icn | 6 kA |
| Vardinė jungimo įtampa Ue | 230 / 400 V |
| Vardinė dažnis | 50 / 60 Hz |
| Maitinimo įtampos tipas | AC |
| Vardinė izoliacijos įtampa | 500 V |
| Vardinė atlaikomoji impulsų įtampa Uimp | 4000 V |
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo galia 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Vardinė darbo trumpojo jungimo išjungimo srovė Ics | 6 kA |
| Maksimalūs galios nuostoliai poliuje pagal standartą | 4,5 W |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 8,9 W |
| Galios nuostoliai poliuje vardinei srovei | 3,1 W |
| Elektrinis atsparumas (ciklų skaičius) | 4000 x |
| Mechaninis atsparumas (ciklų skaičius) | 20000 x |
| Veržimo momentas | 2,8 Nm |
| Jungties tipas | su varžtu |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1/25 mm² |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa lankstiam laidui (lynui) | 1/16 mm² |
| Standartas | EN 60898-1 |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Matmenys | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Papildoma informacija | galimybė jungti naudojant šukines bėgius, narveliniai gnybtai: - viela iki 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 20A |
| Polių skaičius | 3P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.