Hager srovės nuotėkio jungiklis 1P+N 25A 30mA tipo AC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės nuotėkio jungiklis 1P+N 25A 30mA tipo AC
Srovės nuotėkio jungiklis 1P+N 25A 30mA tipo AC CDC225J gamintojo HAGER yra elektros įrenginys, sukurtas nedelsiant atjungti grandinę, kai aptinka išeinančios ir įeinančios srovės netolygumą.
Modelis CDC225J naudojamas pirmiausia apsaugai nuo elektros smūgio tiesioginės ar netiesioginės sąlyčio atveju. Be to, padeda sumažinti įrangos gedimų riziką ir užkirsti kelią gaisrams, atsirandantiems dėl elektros gedimų.
Svarbiausi bruožai
- Stabilus ir patikimas montavimas ant montavimo bėgelio naudojant tvirtą metalinį laikiklį.
- Užtikrina apsaugą nuo prisilietimo (IP2x) taip pat naudojant fazines bėgines.
- Gnybtų apsauga, neleidžianti netinkamai prijungti laidų, sumažinanti montavimo klaidų riziką.
- Skirtumo srovės indikatorius, leidžiantis greitai nustatyti, ar išjungimas įvyko dėl skirtumo srovės, ar rankinio išjungimo.
- Tikrasis kontakto padėties indikatorius, rodantis, ar jungiklio kontaktai yra tikrai mechaniškai atidaryti.
- Saugios operacijos esant įtampai dėl galimybės naudoti izoliuotus atsuktuvas, apsaugančius nuo korpuso pažeidimo.
- Galimybė užplombuoti specialiose taikymo srityse, užtikrinant kontrolę prieš neteisėtą prieigą.
- Įrenginys saugo laidus, turtą ir žmonių gyvybes nuo pavojingų elektros srovės poveikių.
- Visi įrenginiai atitinka Lenkijos standartų reikalavimus ir sąlygas, būtinas CE ženklo žymėjimui, kas liudija jų kokybę ir saugumą.
- Galimybė plėsti esamas instaliacijas dėl 100% suderinamumo su ankstesne serija, palengvinant sistemų modernizavimą.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | HAGER |
| Polių skaičius | 2 P |
| Montavimas | DIN bėgelis |
| Vardinė jungimo įtampa Ue (AC) | 230 V |
| Vardinis dažnis | 50 Hz |
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė atlaikomoji impulsų įtampa Uimp | 4 kV |
| Vardinė skirtumo srovė dI | 30 mA |
| Vardinė įjungimo ir išjungimo geba Im | 1,5 kA |
| Vardinė sąlyginė trumpojo jungimo srovė Inc pagal PN-EN 61008-1 | 6 kA |
| Vardinė srovė | 25 A |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 3,4 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 1,8 W |
| Trumpalaikis | ne |
| Elektrinė atsparumas (ciklų skaičius) | 2000 |
| Mechaninė atsparumas (ciklų skaičius) | 4000 |
| Matmenys | 70 x 83 x 35 mm |
| Veržimo momentas | 2,8 Nm |
| Lankstaus laido (lynų) skerspjūvis gnybtų | 16 mm² |
| Standaus laido (vielos) skerspjūvis gnybtų | 25 mm² |
| Prijungimo tipas | su varžtu |
| Standartas | EN 61008-1 |
| Europos direktyva RoHs | atitinka |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Srovės nuotėkio jungiklio tipas | AC |
| Darbo temperatūra | -25 iki 40 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Jungiklio tipas | skirtuminis |
| Polių skaičius | 1P+N |
| Vardinė srovė [A] | 25A |
| Nuotėkio srovė [mA] | 30 mA |
| Išjungimo charakteristika | AC |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.