Hager srovės nuotėkio jungiklis 3P+N 40A 300mA tipo AC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės nuotėkio jungiklis 3P+N 40A 300mA tipo AC
Srovės nuotėkio jungiklis 3P+N 40A 300mA tipo AC CFC440J gamintojo HAGER yra įrenginys, kuris apsaugo nuo elektros smūgio ir naudojamas kaip papildoma apsaugos forma (apsauga nuo netiesioginio prisilietimo), kai pagrindinės apsaugos priemonės nesuveikia arba sugenda.
Konstrukcija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Polių skaičius | 4 P |
| Montavimas | DIN bėgelis |
Konfigūracija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Modulių skaičius | 4 |
Elektrinės charakteristikos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė jungimo įtampa Ue (AC) | 230 / 400 V |
| Dažnis | 50 Hz |
Įtampa
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė izoliavimo įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa Uimp | 4000 V |
Srovė
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė nuotėkio srovė dI | 300 mA |
| Vardinė srovė In | 40 A |
| Vardinė iškrovos srovė (In 8/20µs) | 0,25 kA |
| Vardinė įjungimo ir išjungimo geba Im | 1,5 kA |
| Vardinė sąlyginė trumpojo jungimo srovė Inc pagal PN-EN 61008-1 | 6 kA |
Srovė / Temperatūra
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė srovė esant -25°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant -20°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant -15°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant -10°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant -5°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 0°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 5°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 10°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 15°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 20°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 25°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 30°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 35°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 40°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 45°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 50°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 55°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 60°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 65°C temperatūrai | 40 A |
| Vardinė srovė esant 70°C temperatūrai | 40 A |
Matmenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Produkto gylis | 70 mm |
| Produkto aukštis | 83 mm |
| Produkto plotis | 70 mm |
| Matmenys | 1 |
Dažnis
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Dažnis (diapazonas pagal ETIM) | 50 Hz |
Galia
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Bendri galios nuostoliai esant vardinei srovei | 8,1 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui esant vardinei srovei | 3,6 W |
Suveikimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Apsauga nuo atsitiktinio suveikimo | Ne |
| Trumpalaikio vėlinimo | Ne |
Ilgaamžiškumas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Elektrinė ilgaamžiškumas (ciklų skaičius) | 2000 |
| Mechaninė ilgaamžiškumas (ciklų skaičius) | 4000 |
Įrengimas / Montavimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Veržimo momentas | 2,8 Nm |
| Modulinių aparatų išmontavimo lengvumas | Ne |
| Galimybė išmontuoti iš apačios | Ne |
Prijungimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1 / 25 mm² |
| Lanksčio laido (lynelės) skerspjūvis gnybtų | 16mm² |
| Įėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1 / 25 mm² |
| Įėjimo gnybto talpa lankščiam laidui (lynelė) | 1 / 16 mm² |
| Įėjimo/išėjimo gnybto talpa lankščiam laidui (lynelė) | 1 / 16 mm² |
Įranga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Skaidrus aprašymo lauko dangtelis | Taip |
Norma
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Norma | EN 61008-1 |
| Europos direktyva WEEE | taikoma |
Sauga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Srovės nuotėkio jungiklio tipas | AC |
| Atitinka REACH | Ne |
| Atitinka ROHS direktyvą | Taip |
| Be halogenų | Ne |
Naudojimo sąlygos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Darbo temperatūra | -25…40 °C |
| Laikymo/transportavimo temperatūra | -55…70 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Jungiklio tipas | skirtuminis |
| Polių skaičius | 3P+N |
| Vardinė srovė [A] | 40A |
| Nuotėkio srovė [mA] | 300 mA |
| Išjungimo charakteristika | AC |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.