Hager srovės nuotėkio jungiklis 40A 2P 30mA tipo AC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės nuotėkio jungiklis 40A 2P 30mA tipo AC
Srovės nuotėkio jungiklis RCCB 40A 2P 30mA tipo AC CDC240J gamintojo HAGER yra elektros įrenginys, sukurtas nedelsiant atjungti grandinę, kai aptinka netolygumą tarp išeinančios ir įeinančios srovės.
Modelis CDC240J naudojamas pirmiausia apsaugai nuo elektros smūgio tiesioginės ar netiesioginės sąlyčio atveju. Be to, padeda sumažinti įrangos gedimų riziką ir apsaugo nuo gaisrų, atsirandančių dėl elektros gedimų.
Svarbiausi bruožai
- Stabilus ir patikimas montavimas ant DIN bėgelio naudojant tvirtą metalinį laikiklį.
- Užtikrina apsaugą nuo prisilietimo (IP2x) net naudojant fazines bėgines šynas.
- Gnybtų apsauga, neleidžianti neteisingai prijungti laidų, sumažinanti montavimo klaidų riziką.
- Nuotėkio srovės indikatorius, leidžiantis greitai nustatyti, ar išjungimas įvyko dėl nuotėkio srovės, ar rankinio išjungimo.
- Tikrasis kontakto padėties indikatorius, rodantis, ar jungiklio kontaktai yra tikrai mechaniškai atidaryti.
- Saugios operacijos esant įtampai dėl galimybės naudoti izoliuotus atsuktuvas, apsaugančius nuo korpuso pažeidimo.
- Galimybė užplombuoti specialiose taikymo srityse, užtikrinant kontrolę prieš neteisėtą prieigą.
- Įrenginys apsaugo laidus, turtą ir žmonių gyvybes nuo pavojingų elektros srovės poveikių.
- Visi įrenginiai atitinka Lietuvos standartų reikalavimus ir sąlygas, būtinas CE ženklo žymėjimui, kas liudija jų kokybę ir saugumą.
- Galimybė plėsti esamas instaliacijas dėl 100% suderinamumo su ankstesne serija, kas palengvina sistemų modernizavimą.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | HAGER |
| Polių skaičius | 2 P |
| Montavimas | DIN bėgelis |
| Vardinė jungimo įtampa Ue (AC) | 230 V |
| Vardinis dažnis | 50 Hz |
| Vardinė izoliacijos įtampa | 500 V |
| Vardinė atlaikomoji impulsų įtampa Uimp | 4 kV |
| Vardinė nuotėkio srovė dl | 30 mA |
| Vardinė iškrovos srovė (IN 8/20µs) | 0,25 kA |
| Vardinė įjungimo ir išjungimo geba Im | 1,5 kA |
| Vardinė sąlyginė trumpojo jungimo srovė Inc pagal PN-EN 61008-1 | 6 kA |
| Bendri galios nuostoliai esant vardinei srovei | 9,2 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui esant vardinei srovei | 4,6 W |
| Trumpo uždelsimo | ne |
| Elektrinė ištvermė (ciklų skaičius) | 2000 x |
| Mechaninė ištvermė (ciklų skaičius) | 4000 x |
| Veržimo momentas | 2,8 Nm |
| Lankstaus laido (lynelės) skerspjūvis gnybtų zonoje | 16 mm² |
| Standaus laido (vielos) skerspjūvis gnybtų zonoje | 25 mm² |
| Jungties tipas | su varžtu |
| Standartas | EN 61008-1 |
| Europos direktyva RoHs | atitinka |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Srovės nuotėkio jungiklio tipas | AC |
| Matmenys | 70 x 83 x 35 mm |
| Pakuotės svoris | 0,198 kg |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Jungiklio tipas | skirtuminis |
| Polių skaičius | 1P+N |
| Vardinė srovė [A] | 40A |
| Nuotėkio srovė [mA] | 30 mA |
| Išjungimo charakteristika | AC |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.