Hager srovės nuotėkio jungiklis 40A 4P 30mA tipas AC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager diferencinės srovės jungiklis 40A 4P 30mA Tipo AC
Diferencinės srovės jungiklis 4P 40A 30mA Tipo AC CDC440J gamintojo HAGER yra elektrinis įrenginys, sukurtas nedelsiant atjungti grandinę, kai aptinka srovių tekėjimo ir įtekėjimo nelygybę.
Modelis CDC440J naudojamas pirmiausia apsaugai nuo elektros smūgio tiesioginės ar netiesioginės sąlyties atveju. Be to, padeda sumažinti įrangos gedimų riziką ir apsaugo nuo gaisrų, kilusių dėl elektros gedimų.
Svarbiausi privalumai
- Stabilus ir patikimas montavimas ant montavimo bėgelio naudojant tvirtą metalinį laikiklį.
- Užtikrina apsaugą nuo prisilietimo (IP2x) net naudojant fazių bėgelius.
- Gnybtų apsauga, neleidžianti netinkamai prijungti laidų, sumažinanti montavimo klaidų riziką.
- Diferencinės srovės indikatorius, leidžiantis greitai nustatyti, ar išjungimas įvyko dėl diferencinės srovės, ar dėl rankinio išjungimo.
- Tikrasis kontakto padėties indikatorius, rodantis, ar jungiklio kontaktai yra tikrai mechaniškai atidaryti.
- Saugios operacijos esant įtampai dėl galimybės naudoti izoliuotus atsuktuvas, apsaugančius nuo korpuso pažeidimo.
- Galimybė užplombuoti specialiais atvejais, užtikrinant kontrolę prieš neteisėtą prieigą.
- Įrenginys apsaugo laidus, turtą ir žmonių gyvybes nuo pavojingų elektros srovės poveikių.
- Visi įrenginiai atitinka Lenkijos standartų reikalavimus ir sąlygas, būtinas CE ženklinimui, kas liudija jų kokybę ir saugumą.
- Galimybė plėsti esamas instaliacijas dėl 100% suderinamumo su ankstesne serija, kas palengvina sistemų modernizavimą.
Konstrukcija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Polių skaičius | 4 P |
| Montavimas | DIN bėgelis |
Elektrinės charakteristikos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė jungimo įtampa Ue (AC) | 230/400 V |
| Vardinis dažnis | 50 Hz |
Įtampa
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa Uimp | 4 kV |
Srovė
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė diferencinė srovė dI | 30 mA |
| Vardinė iškrovos srovė (IN 8/20µs) | 0,25 kA |
| Vardinė įjungimo ir išjungimo geba Im | 1,5 kA |
| Vardinė sąlyginė trumpojo jungimo srovė Inc pagal PN-EN 61008-1 | 6 kA |
| Vardinė srovė | 40A |
Galia
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 6,5 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 2,3 W |
Suveikimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Trumpo uždelsimo | ne |
Ilgaamžiškumas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Elektrinė ilgaamžiškumas (ciklų skaičius) | 2000 |
| Mechaninė ilgaamžiškumas (ciklų skaičius) | 4000 |
Matmenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Produkto gylis | 70 mm |
| Produkto aukštis | 83 mm |
| Produkto plotis | 70 mm |
Instaliacija / Montavimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Veržimo momentas | 2,8Nm |
Prijungimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Lankstaus laido (lynų) skerspjūvis gnybtų | 16 mm² |
| Standaus laido (vielos) skerspjūvis gnybtų | 25 mm² |
| Jungties tipas | su varžtu |
Standartas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Standartas | EN 61008-1 |
| Europos direktyva RoHs | atitinka |
Sauga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Diferencinės srovės jungiklio tipas | AC |
Naudojimo sąlygos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Užterštumo laipsnis pagal IEC 60664 / IEC 60947-2. | 2 |
| Laikymo temperatūra | -55 iki 70 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Jungiklio tipas | skirtuminis |
| Polių skaičius | 3P+N |
| Vardinė srovė [A] | 40A |
| Nuotėkio srovė [mA] | 30 mA |
| Išjungimo charakteristika | AC |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.