Hager srovės pertraukiklis C 25A 3P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės pertraukiklis C 25A 3P 6kA
Srovės pertraukiklis MCB C 25A 3P 6kA MCN325E gamintojo HAGER, taip pat žinomas kaip instaliacinis jungiklis, skirtas apsaugoti kabelius ir laidus nuo trumpųjų jungimų ir perkrovų pasekmių.
Naudojamas tiek gyvenamajame, tiek komerciniame sektoriuje. Šis pertraukiklis gali būti naudojamas daug kartų ir siūlo didesnį jautrumą nei standartiniai saugikliai. C tipo srovės pertraukiklis pasižymi vėluojančiu veikimu ir skirtas mažos galios, iki kelių kilovatų, maitinimo instaliacijų apsaugai.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | HAGER |
| Srovės pertraukiklio tipas | C |
| Vardinė srovė [A] | 25A |
| Jungimo galia [kA] | 6kA |
| Saugomų polių skaičius | 3 |
| Polių skaičius | 3 P |
| Vardinė trumpojo jungimo jungimo galia Icn | 6 kA |
| Vardinė jungimo įtampa Ue | 230 / 400 V |
| Vardinė dažnio vertė | 50 / 60 Hz |
| Maitinimo įtampos tipas | AC |
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė atspari impulsų įtampa Uimp | 4000 V |
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo galia 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Vardinė darbinė trumpojo jungimo išjungimo srovė Ics | 6 kA |
| Maksimalūs galios nuostoliai vienam poliui pagal standartą | 4,5 W |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 10,1 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 3,5 W |
| Elektrinė ištvermė (ciklų skaičius) | 4000 x |
| Mechaninė ištvermė (ciklų skaičius) | 20000 x |
| Veržimo momentas | 2,8 Nm |
| Prijungimo tipas | su varžtu |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1/25 mm² |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa lanksčiam laidui (lynui) | 1/16 mm² |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Matmenys | 70 x 83 x 17,5 mm |
| Norma | EN 60898-1 |
| RoHs direktyva | atitinka |
| Užterštumo laipsnis pagal IEC 60664 / IEC 60947-2 | 2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | C |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 25A |
| Polių skaičius | 3P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.