Hager vienfazis automatinis jungiklis B 10A 1P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager viršsrovinis jungiklis B 10A 1P 6kA
Viršsrovinis automatinis jungiklis MCB B 10A 1P 6kA MBN110E gamintojo Hager, taip pat žinomas kaip instaliacinis jungiklis, atlieka pagrindinį vaidmenį elektros instaliacijose, užtikrindamas saugumą nutraukdamas grandinės tęstinumą, kai srovė viršija leistiną vertę.
Modelis MBN110E apsaugo nuo per didelių viršsrovių pasekmių (perkrovų ir trumpųjų jungimų) iki 6kA. Pasižymi vėluojančiu veikimu, užtikrindamas veiksmingą apsaugą įrenginiams, nejautriems terminiams perkrovimams ir turintiems mažas įjungimo sroves.
Jungiklio MBN110E konstrukcija:
- 1 - valdymo svirtis
- 2 - užraktas
- 3 - fiksuotas kontaktas ir judantis kontaktas
- 4 - prijungimo gnybtai
- 5 - termobimetalinis išjungiklis (perkrovos)
- 6 - reguliavimo varžtas
- 7 - elektromagnetinis išjungiklis (trumpojo jungimo)
- 8 - gesinimo kamera (elektros lanko gesinimui)

Konstrukcija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Saugomų polių skaičius | 1 |
| Polių skaičius | 1 P |
| Viršsrovinio jungiklio tipas | B |
Elektrinės charakteristikos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba Icn | 6 kA |
| Vardinė jungimo įtampa Ue | 230/400 V |
| Vardinė dažnio vertė | 50/60 Hz |
| Maitinimo įtampos tipas | AC |
Įtampa
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa Uimp | 4000 V |
Srovė
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė srovė | 10A |
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Vardinė trumpojo jungimo darbo išjungimo geba Ics | 6 kA |
Galia
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalūs galios nuostoliai vienam poliui pagal standartą | 3 W |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 2,75 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 2,75 W |
Ištvermė
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Elektrinė ištvermė (ciklų skaičius) | 4000 |
| Mechaninė ištvermė (ciklų skaičius) | 20000 |
Matmenys
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Produkto gylis | 70 mm |
| Produkto aukštis | 83 mm |
| Produkto plotis | 17,5 mm |
Įrengimas / Montavimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Veržimo momentas | 2,8Nm |
Prijungimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Jungties tipas | su varžtu |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1/25 mm² |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa lanksčiam laidui (lynui) | 1/16 mm² |
Sauga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Standartas | EN 60898-1 |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 10A |
| Polių skaičius | 1P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.