Hager viršsrovės automatinis jungiklis B 16A 1P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės pertraukiklis B 16A 1P 6kA
Srovės pertraukiklis MCB B 16A 1P 6kA MBN116E gamintojo Hager, taip pat žinomas kaip instaliacinis jungiklis, atlieka pagrindinį vaidmenį elektros instaliacijose, užtikrindamas saugumą nutraukdamas grandinės tęstinumumą, kai srovė viršija leistiną vertę.
Modelis MBN116E apsaugo nuo per didelių srovių perkrovų (perkrovų ir trumpųjų jungimų) iki 6kA. Pasižymi vėluojančiu veikimu (3-5 kartų srovės, sukeliančios apsaugos suveikimą, dydis), užtikrindamas veiksmingą įrenginių, nejautrių terminiams perkrovimams ir turinčių mažas paleidimo sroves, apsaugą.
Pertraukiklio MBN116E konstrukcija:
- 1 - valdymo svirtis
- 2 - užraktas
- 3 - fiksuotas kontaktas ir judantis kontaktas
- 4 - prijungimo gnybtai
- 5 - termobimetalinis išjungiklis (perkrovos)
- 6 - reguliavimo varžtas
- 7 - elektromagnetinis išjungiklis (trumpojo jungimo)
- 8 - gesinimo kamera (elektros lanko gesinimui)

Specifikacija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė srovė In | 16 A |
| Srovės pertraukiklio tipas | B |
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba Icn | 6 kA |
| Polių skaičius | 1 P |
| Modulių skaičius | 1 |
| Vardinė jungimo įtampa Ue (AC) | 230/400 V |
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė dažnio vertė | 50/60 Hz |
| Prijungimo tipas | su varžtu |
| Veržimo momentas | 2,8Nm |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 2,44 W |
| Elektrinė ištvermė (ciklų skaičius) | 4000 |
| Mechaninė ištvermė (ciklų skaičius) | 20000 |
| Darbo temperatūra | -25 iki 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -25 iki 80 °C |
| Gaminio aukštis | 83 mm |
| Gaminio plotis | 17,5 mm |
| Gaminio gylis | 70 mm |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 16A |
| Polių skaičius | 1P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.