Hager viršsrovės jungiklis C 20A 3P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager Srovės Pertraukiklis C 20A 3P 6kA
Srovės pertraukiklis MCB C 20A 3P 6kA MCN320E gamintojo HAGER, taip pat žinomas kaip instaliacinis pertraukiklis, skirtas apsaugoti kabelius ir laidus nuo perkrovų ir trumpųjų jungimų.
Naudojamas tiek gyvenamajame, tiek komercinėje sektoriuje. Šis pertraukiklis gali būti naudojamas kelis kartus ir pasižymi didesniu jautrumu nei standartiniai lydieji saugikliai. C tipo srovės pertraukiklis pasižymi uždelstu veikimu ir skirtas mažos galios maitinimo instalacijų, iki kelių kilovatų, apsaugai.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | HAGER |
| Srovės pertraukiklio tipas | C |
| Vardinė srovė | 20A |
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba Icn | 6kA |
| Polių skaičius | 3 P |
| Saugomų polių skaičius | 3 |
| Vardinė jungimo įtampa Ue | 230 / 400 V |
| Vardinė dažnis | 50 / 60 Hz |
| Maitinimo įtampos tipas | AC |
| Vardinė izoliavimo įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė atspari smūginė įtampa Uimp | 4000 V |
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Vardinė darbo trumpojo jungimo išjungimo srovė Ics | 6 kA |
| Maksimalūs galios nuostoliai vienam poliui pagal standartą | 4,5 W |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 8,9 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 3,1 W |
| Elektrinis atsparumas (ciklų skaičius) | 4000 x |
| Mechaninis atsparumas (ciklų skaičius) | 20000 x |
| Veržimo momentas | 2,8 Nm |
| Prijungimo tipas | su varžtu |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1/25 mm² |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa lankstam laidui (lynui) | 1/16 mm² |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Matmenys | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Standartas | EN 60898-1 |
| RoHs direktyva | atitinka |
| Užterštumo laipsnis pagal IEC 60664 / IEC 60947-2 | 2 |
| Papildoma informacija | galimas prijungimas naudojant šukines šynas, narveliniai gnybteliai: - viela iki 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | C |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 20A |
| Polių skaičius | 3P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.