Įtampos ribiklis SPBT12 Tipo 1+2 (Klasė B+C) 4P 12,5kA 280V 1,5kV IP20
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Viršįtampių ribotuvas Tipas 1+2 (B+C) 4P 12,5kA 1,5kV SPBT12/280/4 158331 EATON
Viršįtampių ribotuvas, viršįtampių apsauga B+C SPBT-12/280/4 Moeller yra pažangi viršįtampių apsaugos sistema, sujungianti B ir C klasės ribotuvų savybes naudojant varistorius vienoje įrangoje.
Šis įrenginys yra skirtas visų pirma gyvenamajame sektoriuje, aprūpintas vizualinio gedimo signalizavimo funkcija. Jis užtikrina maksimalų atsparumą smūginiams srovės impulsams iki 12,5kA (10/350)µs ir siūlomas įvairiose konfigūracijose, nuo vieno iki keturių polių, sumažindamas viršįtampių lygius iki verčių žemiau 1,5kV. Šiuolaikinis viršįtampių ribotuvas suprojektuotas siekiant užtikrinti veiksmingą apsaugą nuo tiesioginių ir netiesioginių žaibo smūgių bei komutacinių viršįtampių pasekmių, būdamas idealiu sprendimu namams ir gyvenamųjų pastatams.
Komplektus rekomenduojama montuoti (žiūrint iš maitinimo pusės) prieš matavimo ir nuotėkio srovės įrenginius. Taip išvengiama klaidingo nuotėkio srovės jungiklių veikimo smūginės srovės tekėjimo metu po viršįtampių ribotuvų suveikimo. Nuotėkio srovės jungiklis, sumontuotas prieš viršįtampių ribotuvus, yra veikiamas smūginių srovių, kurios gali sukelti jo sugadinimą arba nereikalingą suveikimą.
- Viršįtampių ribotuvas klasės pagal IEC 61643-1
- Tipo bandymas pagal EN61643-1
- Greitas montavimas ant laikomosios bėgio pagal EN 50022
- Viršįtampių ribotuvuose SPB-25/440 ir SPB-60/400 dujų išmetimas vyksta į išorę - reikalingas atstumas nuo degių elementų!
- Viršįtampių ribotuvas klasės pagal normą VDE 0675, dalis 6/A3 11.97
Viršįtampių ribotuvus SP-B+C reikia montuoti:
- pastatuose su išorine žaibolaidžių instaliacija
- pastatuose su išorine oro linija ir žaibolaidžių instaliacija
- saugomame objekte, kuriame kaip žaibolaidžių instaliacija naudojama vidinė plieninė konstrukcija
- pastatuose, maitinamuose kabelio linija, kai atstumas tarp pastato ir transformatorinės yra nedidelis (galimybė atsirasti didelėms trumpojo jungimo srovėms)
- objektuose be žaibolaidžių instaliacijos artimai aukštų objektų, kai objektų įžeminimai yra sujungti
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,3 kg |
| Tinklui | TN |
| Apsaugos klasė | B+C (Tipas 1+2) |
| Polių skaičius | 4 |
| Nominali iškrovos srovė (In) | 12,5kA |
| Maksimali leistina darbinė įtampa | 280 V |
| Apsaugos lygis esant vardinei smūginei srovei | 1,5 kV |
| Darbinis dažnis | 50/60 Hz |
| Smūginė srovė | 25 kA |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | AC (tinklo) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 275V AC |
| Polių skaičius | 4P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 12,5 kA |
| Gamintojas | EATON |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 1,5 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.