Įtampos riboklis DC iPRD-DC40r-T2 3-polių Tipo 2 15kA su kontaktu
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Nuolatinės Srovės Įtampos Ribiklis iPRD-DC40r-T2-3-Polių Tipo 2 15kA Su Kontaktu
PV nuolatinės srovės įtampos ribiklis Tipo 2 (C) 3P 1000V 15kA 3,9kV su kontaktu iPRD-DC40r-T2-3-1000 A9L40281 SCHNEIDER ELECTRIC
- vardinė darbinė įtampa [Ue]: 1000 V DC +/- 10%
- vardinis iškrovos srovės stipris [In]: 15 kA
- maksimalus iškrovos srovės stipris [Imax]: 40 kA
- maksimali nuolatinė darbinė įtampa [Ucpv]: diferencinis režimas: 1000 V L+/L-, bendras režimas: 1000 V L+/PE, bendras režimas 1000 V L-/PE
- maksimalus apsaugos lygis: 3,9 kV
- signalizacijos grandinės įtampa: 250 V AC 50/60 Hz
- signalizacijos išėjimo srovė: 0,25 A
- matmenys: 85 x 54 x 69 mm
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,363 kg |
| Elektroklub | taip |
| Tinklui | DC (Fotovoltiniai PV) |
| Apsaugos klasė | C (Tipas 2) |
| Polių skaičius | 3 |
| Vardinis iškrovos srovės stipris (In) | 15kA |
| Įtampos apsaugos lygis | 3,9kV |
| Plotis modulių skaičiumi | 3 |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
| Vardinis iškrovos srovės stipris (In) | 40kA |
| vardinis iškrovos srovės stipris | 15 kA |
| Vietinė signalizacija | Balta-raudona vėliavėlė |
| Spalva | Balta |
| Montavimo laikiklis | DIN bėgelis 35 mm |
| Montavimo būdas | fiksuotas |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T2 (C) |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
| Polių skaičius | 3P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 15 kA |
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 3,9 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.