Įtampos riboklis PV DC Tipo 2 (Klasė C) 1000V 2P 20kA 4,0kV
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Įtampos ribiklis PV DC Tipo 2 (C) 1000V 2P 20kA 4,0kV DC C2P 1000 VCX
Įtampos ribiklis PV DC Tipo 2 (C) 1000V 2P 20kA 4,0kV DC C2P 1000 VCX, skirtas fotovoltaikai(PV), yra įrenginys, užtikrinantis fotovoltinių sistemų apsaugą nuo perkrovų dėl atmosferinių išlydžių.
Įrengtas su veikimo būsenos indikatoriumi, kuris žalia spalva rodo aktyvią apsaugą, o raudona – jos nebuvimą. Dėl integruotos terminės apsaugos nereikalauja papildomų terminės apsaugos priemonių, nors jų naudojimas yra rekomenduojamas. Įtampos ribiklis tipo VCX DC C 3P 1000 V yra tinkamas naudoti PV sistemose.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas ir serija | Fotovoltinis įtampos ribiklis DC klasės C 2P 1000V Professional apsauginis įtaisas PV tipo 2 DC C2P 1000 VCX |
| Apsaugos klasė | T2 |
| Konstrukcija | varistorinis |
| Reikalinga apsauga | 32 A |
| Maks. prijungimas | 35 mm² |
| Vardinė darbo įtampa | Un 1000 V DC |
| Maksimali darbo įtampa | Uc 1060 V DC |
| Bandymo srovė | In (8/20) 20 kA |
| Maks. srovė | Imax (8/20) 40 kA |
| Apsaugos lygio įtampa | Up <4,0 kV |
| Laikymo temperatūra | -30/+70°C |
| Aplinkos temperatūra | -30/+50°C |
| Sandarumo klasė | IP20 |
| Pakuotės svoris | 0,1 kg |
| Tinklui | DC (Fotovoltinės PV) |
| Ribiklio klasė | C (Tipas 2) |
| Polių skaičius | 2 |
| Vardinė iškrovos srovė (In) | 6kA |
| Įtampos apsaugos lygis | 1kV |
| Plotis modulių skaičiumi | 2 |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T2 (C) |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
| Polių skaičius | 2P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 20 kA |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 4,0 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.