Lanksčioji gofruota PVC UV vamzdis 25/19 mm - 50m
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Lanksti gofruota PVC UV vamzdis 25/19, 50m 05.104 ELEKTROPLAST STRÓŻA
Lanksti gofruota PVC UV vamzdis 25/19, 50m 05.104 skirtas apsaugoti ir organizuoti izoliuotus laidus ar kabelius elektros sistemose.
Jie ypač naudingi vietose, kur padidėjusi gaisro rizika, pavyzdžiui, palėpėse ar mansardose, taip pat išorinėse instaliacijose, jei jie klojami griovelėse ir uždengti tinku. Pagaminti iš modifikuoto PVC, šie vamzdžiai neturi atsparumo UV spinduliuotei ir pasižymi savybėmis, kurios nepadeda plisti ugniai. Jų pagrindinis pritaikymas – elektros instaliacijos sausose konstrukcijose, tokiose kaip sienos ar kabamieji lubų paviršiai iš gipso kartono plokščių, taip pat mansardose.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominalus skersmuo | 25 mm |
| Nominalus dydis coliomis | Kita |
| Išorinis skersmuo | 25 mm |
| Vidinis skersmuo | 19 mm |
| Medžiaga | Polivinilchloridas (PVC) |
| Atsparumas gniuždymui | 320 N |
| Darbo temperatūros diapazonas | -25 - 60 °C |
| Apsaugos laipsnis (IP) | Kita |
| Atsparumas ugniai pagal UL94 | HB |
| Atsparumas UV spinduliuotei | Taip |
| Atsparumas alyvai | Taip |
| Spalva | Juoda |
| Dangos medžiaga | Be dangos |
| Liepsnos plitimas | Taip |
| Lankstumas | Elastingas/lankstus |
| Gamintojo serija | RKLGV |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.