MC4 jungtis komplektas lizdas ir kištukas
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
MC4 Jungtis Komplektas Lizdas Ir Kištukas
MC4 jungčių komplektas, modelis ZXX-0008 gamintojo BRUK-BET, yra išsamus sprendimas, susidedantis iš kištuko ir lizdo, naudojamas sandarių elektros jungčių kūrimui fotovoltinėse sistemose.
Skirtas saulės kabelių jungimui, kurie integruoja saulės paneles, užtikrinant nuolatinį energijos srautą. Jungtis suderinama su 2,5 mm², 4 mm² ir 6 mm² skerspjūvio kabeliais, todėl galima lanksčiai pritaikyti prie įvairių montavimo poreikių. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Dėl IP 67 apsaugos klasės jungtis yra visiškai apsaugota nuo dulkių ir vandens patekimo, o tai labai svarbu išorinių sistemų efektyvumui ir saugumui išlaikyti. Gaminys turi TUV sertifikatą, patvirtinantį atitiktį griežtiems kokybės ir saugos standartams.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Serija ir tipas | MC4 jungtis komplektas lizdas+kištukas ZXX-0008 BRUK-BET |
| Pagaminimo medžiaga | plastikas |
| Vardinė įtampa | 1000 V DC |
| Maks. srovė | 30 A |
| Laido skerspjūvis | 4 - 6 mm2 |
| Apsaugos laipsnis | IP67 |
| Pakuotės svoris | 0,05 kg |
| Įėjimo jungtis | MC4 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.