Noark jungties dėžė su įtampos ribotuvais DC+AC 50A 3 fazių SH-729
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Noark Prijungimo Dėžė su Įtampos Ribotuvu DC+AC 50A 3-Fazis SH-729
Prijungimo dėžė su įtampos ribotuvu DC + AC, tipo 1+2, tipas SH-729 DCAC
Prijungimo skydas, skirtas fotovoltinių keitiklių maitinimui, užtikrina ne tik apsaugą nuo trumpojo jungimo ir perkrovų pasekmių, bet ir nuo netiesioginių bei tiesioginių išlydžių abiejose srovės pusėse – tiek kintamosios, tiek nuolatinės.
Skirtas naudoti įžemintose ir izoliuotose FV sistemose, o dėl aukšto apsaugos laipsnio IP gali būti montuojamas lauke. Skydas pritaikytas paviršiniam montavimui, o priklausomai nuo įrangos gali atlikti įvairias funkcijas.
- Standartinė, patikrinta korpusas: Užtikrinanti tvirtumą ir ilgaamžiškumą, todėl skirstomieji skydai pasirengę atitikti įvairius montavimo reikalavimus.
- Galimybė sumontuoti spyną su raktu: Užtikrina papildomą saugumo lygį ir riboja prieigą prie elektros įrenginių tik įgaliotiems asmenims.
Pagrindiniai parametrai DC pusė
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Įėjimų | išėjimų FV grandinės skaičius | 3 | 3 |
| Kiekis | Įtampos ribotuvų DC tipas | Tipas | 3 | Phoenix | T1/T2 |
| Prijungimo tipas | Skydiniai MC4 Stäubli |
Pagrindiniai parametrai AC pusė
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Įtampos ribotuvas AC | Tipas | Noark | T1/T2 |
| Srovės apsauginis jungiklis | Noark B50A 3F |
Naudojamas įtampos ribotuvas DC (SPD)
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas / Modelis | PHOENIX/VAL-MS-T1/T21000DC-PV/2+V |
| Apsauga nuo įtampos šuolių | T1 / T2 |
| Tuščiosios veikos įtampa UOCSTC | ≤ 975 V DC |
| Maksimali iškrovos srovė Imax (8/20) μs | 40 kA |
| Atsako laikas tA | ≤ 25 ns |
| Bandymo žaibo srovė (10/350) μs, krūvis | 2,5 As |
| Bandymo žaibo srovė (10/350) μs, specifinė energija | 6,25 kJ/Ω |
| Bandymo žaibo srovė (10/350) μs, smailės vertė Iimp | 5 kA |
| Bendra nuleidžiama srovė Itotal (8/20) μs | 40 kA |
| Bendra nuleidžiama srovė Itotal (10/350) μs | 5 kA |
| Izoliacijos varža Riso | > 5 GΩ (esant 500 V DC) |
| Vardinė iškrovos srovė In (8/20) μs | 15 kA |
| Vardinė apkrovos srovė IL | 80 A |
| Ilgalaikė darbo srovė ICPV | < 20 μA |
| Aukščiausia nuolatinė įtampa UCPV | 1170 V DC |
| Atsparumas trumpajam jungimui ISCPV | 2000 A |
| Liekamoji įtampa Ures | ≤ 3,5 kV (esant In) |
| - | ≤ 2,9 kV (esant 5 kA) |
| - | ≤ 3,2 kV (esant 10 kA) |
| - | ≤ 3,7 kV (esant 20 kA) |
| - | ≤ 4,1 kV (esant 30 kA) |
| - | ≤ 4,6 kV (esant 40 kA) |
| Apsauginio laidininko srovė IPE | ≤ 20 μA DC |
| - | ≤ 350 μA AC |
| Apsaugos lygis Up | ≤ 3,5 kV |
| Galios suvartojimas budėjimo režimu PC | ≤ 25 mVA |
| Jungimo konfigūracija | Y konfigūracija |
Naudojamas srovės apsauginis jungiklis (MCB) (1)
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas / Modelis | Noark / Ex9BN 3P B50 |
| Vardinė srovė | 50A; 3-F |
| Vardinė jungimo įtampa Ue | 230/415 V AC |
| - | 72 V DC poliui (1P, 2P) |
| - | 48 V DC poliui (3P, 4P) |
| Minimali įtampa | 12 V AC/DC |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa Uimp pagal IEC 60898-1 | 6 kV |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa Uimp pagal IEC 60947-2 | 6 kV |
| Vardinė trumpojo jungimo jungimo geba Icn pagal IEC 60898-1 | 6 kA |
| Vardinė trumpojo jungimo jungimo geba Icn pagal IEC 60947-2 | 10 kA |
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 690 V AC |
| Polių skaičius | 3 |
| Dažnis | 50/60 Hz |
| Charakteristika | B |
| Atitiktis standartams | IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 |
| Mechaninis ilgaamžiškumas | 20 000 jungimų |
| Elektrinis ilgaamžiškumas | 10 000 jungimų |
| Energijos ribojimo klasė | 3 |
| Naudojimo kategorija | A |
| Maitinimo kryptis | Bet kuri (iš viršaus arba iš apačios) |
Naudojamas įtampos ribotuvas AC (SPD)
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas / Modelis | Noark Ex9UE1+2 12.5 3PN 275 |
| Prijungimas | L-N/PE N-PE |
| Atitiktis standartams | EN 61643-11 |
| Ribotuvų tipas | Tipas 1+2 (klasė I+II, B+C, T1+T2) |
| Įdėklo konstrukcija | MOV (Varistorius)GDT (Kibirkštinis išlydis) |
| Vardinė įtampa Un | 230 V AC |
| Bandomoji etaloninė įtampa UREF | 255 V AC |
| Nuolatinė darbo įtampa Uc | 275 V AC 255 V AC |
| Dažnis f | 25 kA poliui 50 kA poliui |
| Specifinė energija W/R | 156.25 kJ/Ω |
| Maksimali impulsinė srovė Iimp (10/350 μs) | 12.5 kA poliui 50 kA poliui |
| Maksimali iškrovos srovė Imax (8/20 μs) | 50 kA poliui |
| Įtampos apsaugos lygis Up srovei In | 1.5 kV |
| Įtampos apsaugos lygis Up srovei Imax | 1.8 kV 1.5 kV |
| Įtampos apsaugos lygis Up esant 5 kA (8/20 μs) | 1 kV |
| N-PE Sekančios srovės gesinimo geba Ifi | 100 A |
| 5 s | 335 V |
| 200 ms | 335 V 1200 V |
| Nuotėkio srovė IPE esant UREF | ≤ 1 mA |
| Ribotuvų įtampa esant srovei 1mA | 387 - 473 V |
| Atsako laikas | ≤ 25 ns ≤ 100 ns |
| Maksimali apsauga saugikliu | 160 A gG |
| Trumpojo jungimo srovės atlaikymo geba | 50kA |
| Trumpojo jungimo atsparumas ISCCR | 10kA |
| Srovės koeficientas k | 1kA |
| Žemos įtampos sistemos tipas | TN-S, TT (3+1) |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.