Sandarusis paskirstymo skydelis RH-18 1000V DC 1x18 modulių paviršinis IP65 IK07
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hermetinė paskirstymo spintelė RH-18
Hermetinė PV paskirstymo spintelė 1000V DC 1x18 paviršinė IP65 IK07 skaidrios durys RH-18 36.18 ELEKTRO-PLAST
- paskirstymo spintelės su skaidriomis durimis, atidaromomis į šoną (į kairę arba dešinę), pritaikytomis rakto užraktui
- prieinamos baltos spalvos
- pagamintos iš aukštos kokybės >ABS< plastiko, atsparios aukštai temperatūrai iki 960°C (įkaitinto strypo bandymas - taikoma gnybtų juostai)
- darbo stabilumas nuo -25°C iki +60°C
- atsparumas smūgiams (IK07)
- galimybė įrengti aparatus 68 ir 75 mm gylio
- 12 modulių ir didesni modeliai turi silpninimus sienelėse kabelių ir instaliacinių vamzdelių pravedimams
- galimybė plombuoti dureles
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 2,28 kg |
| Leistina įtampa [AC] | 230/400 V AC |
| Leistina įtampa [DC] | 1000 V DC |
| Fotovoltaikai | Taip |
| Eilių skaičius | 1 |
| Modulių skaičius eilėje | 18 |
| Bendras modulių skaičius | 18 |
| Gamybos medžiaga | Plastikas |
| Durys | Skaidrios |
| Užraktas su raktu | Ne |
| Apsaugos laipsnis IP | 65 |
| Mechaninis atsparumas IK | IK07 |
| Montavimo būdas | paviršinis |
| Išoriniai matmenys | 435 x 260 x 138 mm |
| Sertifikatas 1000 V DC | taip, gali būti naudojama fotovoltaikos PV sistemose |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.