Saugiklių pagrindas 2P 32A 10x38 mm 1000V DC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Saugiklių lizdas 2P 32A 10x38 1000V DC
Saugiklių lizdas 2P 32A 10x38 1000V DC CFPV-32 CF PV32 2P VCX, sukurtas 10x38 matmenų lydiniams saugikliams, skirtas naudoti fotovoltinėse sistemose. Didžiausia leistina darbinė įtampa yra 1000V DC, o didžiausia leistina srovė – 32A.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas ir serija: | modulinis saugiklių lizdas CFPV-32 PV 2P 10x38mm 1-32A 1000V CF PV32 2P VCX |
| Maksimali srovė | 32A |
| Vardinė įtampa (Un) | 1000 V DC |
| Vardinė srovė (ln) | maks. 320 A |
| Gnybtų talpa | 0,5-10 mm² |
| Montavimo būdas | bėgelis TH-35 |
| Modulių skaičius | 2 |
| Saugiklio įdėklo dydis | 10,3 x 38 |
| Dažnis | 50/60 Hz |
| Darbo temperatūra | -25 iki 50 °C |
| Matmenys | 36x78x60 mm |
| Sandarumas | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.