Schneider Electric Srovės pertraukiklis B 16A 3P 6kA Acti9
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schneider Electric srovės perviršio jungiklis B 16A 3P 6kA Acti9
Srovės perviršio jungiklis B 16A 3P 6kA iC60N-B16-3 Acti9 A9F03316 gamintojo SCHNEIDER ELECTRIC efektyviai apsaugo elektros instaliacijas nuo perkrovų ir trumpųjų jungimų.
Puikiai tinka elektros instaliacijų apsaugai gyvenamuosiuose pastatuose ir panašiuose objektuose, integruojasi su kitais įrenginiais į pilną apsauginį komplektą, pritaikytą gyvenamųjų pastatų poreikiams. Pasižymi trumpojo jungimo išjungimo geba 6kA lygyje.
Specifikacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Įrenginio paskirtis | Paskirstymas |
| Produktų gama | Acti 9 |
| Produkto pavadinimas | Acti 9 iC60 |
| Produkto ar komponento tipas | Srovės perviršio jungiklis |
| Sutrumpintas įrenginio pavadinimas | IC60N |
| Polių aprašymas | 3P |
| Apsaugotų polių skaičius | 3 |
| [In] vardinė srovė | 16 A |
| Tinklo tipas | [[Nuolatinė srovė (DC) Kintamoji srovė (AC)]] |
| Išjungiklio technologija | Termomagnetinis |
| Charakteristika | B |
| Naudojimo kategorija | [[Kategorija A pagal EN 60898-1 Kategorija A pagal IEC 60898-1]] |
| Izoliavimo funkcija | [[Taip pagal EN 60898-1 Taip pagal EN 60947-2 Taip pagal IEC 60898-1 Taip pagal IEC 60947-2]] |
| Standartai | [[IEC 60898-1 EN 60947-2 IEC 60947-2 EN 60898-1]] |
Papildomi parametrai
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tinklo dažnis | 50/60 Hz |
| Viršutinė magnetinio išjungimo riba | 4 x In +/- 20 % |
| Apribojimo klasė | [[3 pagal EN 60898-1 3 pagal IEC 60898-1]] |
| Vardinė izoliavimo įtampa [Ui] | [[500 V kintamoji srovė (AC) 50/60 Hz pagal EN 60947-2 500 V kintamoji srovė (AC) 50/60 Hz pagal IEC 60947-2]] |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa [Uimp] | [[6 kV pagal EN 60947-2 6 kV pagal IEC 60947-2]] |
| Kontakto padėties indikacija | Taip |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Vietinė signalizacija | Išjungimo indikatorius |
| Montavimo pagrindas | DIN bėgelis |
| Plotis 9 mm moduliais | 6 |
| Aukštis | 91 mm |
| Plotis | 54 mm |
| Gylis | 78,5 mm |
| Produkto masė | 0,375 kg |
| Spalva | Balta |
| Mechaninis ilgaamžiškumas | 20000 ciklų |
| Elektrinis ilgaamžiškumas | 10000 ciklų |
| Prijungimai - gnybtos | [[Dviguba gnybtė (viršuje arba apačioje) 1…25 mm² standus Dviguba gnybtė (viršuje arba apačioje) 1…16 mm² lankstus]] |
| Izoliuoto ruožo ilgis | 14 mm viršuje arba apačioje prijungimui |
| Veržimo momentas | 2 N.m viršuje arba apačioje |
| Nuotėkio srovės apsauga | Atskiras blokas |
Darbo aplinka
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Apsaugos laipsnis IP | [[IP20 pagal IEC 60529 IP20 pagal EN 60529]] |
| Užterštumo laipsnis | 3 |
| Perįtampių kategorija | IV |
| Tropikalizacija | 2 |
| Santykinė drėgmė | 95 % esant 55 °C |
| Aplinkos temperatūra įrenginio darbui | -35…70 °C |
| Aplinkos temperatūra laikymui | -40…85 °C |
Tvaraus vystymosi pasiūlymas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tvarios pasiūlos būsena | Green Premium produktas |
| Be SVHC REACh | Taip |
| Europos direktyva RoHS | Atitinka |
| Be toksiškų sunkiųjų metalų | Taip |
| Be gyvsidabrio | Taip |
| Kinijos RoHS standartas | Pro-aktyvi Kinijos RoHS direktyva (už Kinijos RoHS teisinės srities ribų) |
| WEEE | Produktas turi būti utilizuotas pagal Europos Sąjungoje galiojančius atliekų tvarkymo reikalavimus ir negali būti išmestas kartu su įprastinėmis atliekomis. |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 16A |
| Polių skaičius | 3P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.