Schneider Electric Viršsrovės išjungiklis B 16A 1P 6kA Acti9
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schneider Electric srovės pertraukiklis B 16A 1P 6kA Acti9
Srovės pertraukiklis K60N-B16-1 B 16A 1-poliusis A9K01116 gamintojo SCHNEIDER ELECTRIC užtikrina elektros instaliacijos apsaugą nuo perkrovos ir trumpojo jungimo.
Šis gaminys yra Acti9 šeimos dalis ir puikiai tinka naudoti gyvenamųjų pastatų statyboje, kur kartu su kitais aparatais sukuria efektyvią apsaugos sistemą. Dėl savo trumpojo jungimo išjungimo gebos 6kA lygyje, K60N pertraukiklis yra labai efektyvus. Jis aprūpintas dvigubais prijungimo gnybteliais, kurie yra griovelėti didesniam prijungimo patikimumui, bei akimirkiniu kontaktu, kuris užtikrina greitą uždarymą nepriklausomai nuo svirties valdymo greičio.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | taip |
| Charakteristika | B |
| Vardinė įtampa | 440 V |
| Vardinė srovė | 16A |
| Dažnis | 50/60 Hz |
| Montavimas | DIN bėgelis |
| Išjungimo geba | 6kA |
| Polių skaičius | 1 |
| Modulių skaičius | 1 |
| Pakuotės svoris | 0,15 kg |
| Tinklo tipas | kintamoji srovė (AC) |
| Išjungiklio technologija | termomagnetinis |
| Išjungimo geba | 6000 A Icn pagal EN/IEC 60898-1 -230 V kintamoji srovė (AC) 50/60 Hz |
| Vardinė atspari impulsų įtampa [Uimp] | 4 kV pagal EN/IEC 60898-1 |
| Mechaninis ilgaamžiškumas | 20 000 x |
| Elektrinis ilgaamžiškumas | 20 000 x |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 16A |
| Polių skaičius | 1P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.