Schneider Electric diferencinis srovės jungiklis 4P 40A 300mA tipo A Acti9
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schneider Electric srovės nuotėkio jungiklis 4P 40A 300mA tipo A Acti9
Srovės nuotėkio jungiklis 4P 40A 300mA tipo A Acti9 IDK-40-4-300-A A9Z04440 gamintojo SCHNEIDER ELECTRIC puikiai pritaikytas naudojimui gyvenamųjų pastatų ir panašių objektų elektros instaliacijos. Užtikrina apsaugą nuo elektros smūgio elektros instaliacijos, efektyviai reaguodamas į sinusoidines ir išlygintąsias pulsacines sroves.
Įrengtas dvigubais, grioveliais gnybtais iš apačios (bėgis+laidas), užtikrina tvirtą ir patikimą jungtį. Neutralusis takas (N) yra kairėje pusėje, kas palengvina sujungimą su srovės apsaugos jungikliais. Įrenginys taip pat turi kontrolinį mygtuką "T", leidžiantį patikrinti tinkamą jungiklio veikimą. Kartu su kitais moduliniais prietaisais iš Acti9 šeimos sudaro visą apsaugos komplektą elektros instaliacijos.
Specifikacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Produktų gama | Acti 9 |
| Produkto pavadinimas | Acti 9 ID K |
| Produkto ar komponento tipas | Srovės nuotėkio jungiklis (RCCB) |
| Sutrumpintas įrenginio pavadinimas | ID K |
| Polių aprašymas | 4P |
| Neutralioji padėtis | KAIRĖJE |
| [In] vardinė srovė | 40 A |
| Tinklo tipas | Kintamoji srovė (AC) |
| Nuotėkio srovės jautrumas | 300 mA |
| Srovės nuotėkio apsaugos vėlavimas | Momentinis |
| Srovės nuotėkio apsaugos tipas | Tipo A |
| Kokybės ženklas | VDE |
Papildomi parametrai
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Įrenginio vieta sistemoje | Išėjimas |
| Tinklo dažnis | 50/60 Hz |
| [Ue] vardinė jungimo įtampa | 380...415 V kintamoji srovė (AC) 50 Hz |
| Srovės nuotėkio įrenginio išjungimo technologija | Nepriklausoma nuo įtampos |
| Vardinė įjungimo ir išjungimo geba | [[Idm 500 A Im 500 A]] |
| Vardinė sąlyginė trumpojo jungimo srovė | [[GL63: Inc 4,5 kA K60: Inc 6 kA]] |
| Vardinė izoliacijos įtampa [Ui] | 440 V kintamoji srovė (AC) 50 Hz |
| Vardinė atlaikoma impulsų įtampa [Uimp] | 4 kV |
| Smūginė srovė | 250 A |
| Kontakto padėties indikacija | NE |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Montavimo būdas | Užspaudžiamas |
| Montavimo pagrindas | DIN bėgis |
| Plotis 9 mm moduliais | 8 |
| Aukštis | 81 mm |
| Plotis | 72 mm |
| Gylis | 68 mm |
| Spalva | Balta |
| Mechaninis patvarumas | 5000 ciklų |
| Elektrinis patvarumas | AC-1: 2000 ciklų |
| Prijungimai - gnybtai | [[Dvigubas prijungimas viršuje arba apačioje 1…35 mm² standus Dvigubas prijungimas viršuje arba apačioje 1…25 mm² lankstus]] |
| Nuimtos izoliacijos ilgis | 14 mm viršuje arba apačioje jungčiai |
| Veržimo momentas | 3,5 N.m viršuje arba apačioje |
Darbo aplinka
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Normos | EN/IEC 61008-1 |
| Apsaugos laipsnis IP | [[IP20 pagal IEC 60529 IP40 (modulinis korpusas) pagal IEC 60529]] |
| Užterštumo laipsnis | 2 |
| Elektromagnetinis suderinamumas | 8/20 μs atlaikomas impulsas, 200 A pagal EN/IEC 61008-1 |
| Aplinkos temperatūra veikimui | -25…40 °C |
| Aplinkos temperatūra saugojimui | -30…70 °C |
Tvaraus vystymosi pasiūlymas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tvaraus pasiūlymo būsena | Green Premium produktas |
| Europos direktyva RoHS | Atitinka |
| Be gyvsidabrio | Taip |
| Kinijos RoHS norma | Produktas nepatenka į Kinijos RoHS direktyvos taikymo sritį. Deklaracija apie medžiagas prieinama informaciniais tikslais. |
| WEEE | Produktas turi būti utilizuotas pagal Europos Sąjungoje galiojančius atliekų tvarkymo reikalavimus ir negali būti išmestas kartu su įprastinėmis atliekomis. |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Jungiklio tipas | skirtuminis |
| Polių skaičius | 4P |
| Vardinė srovė [A] | 40A |
| Nuotėkio srovė [mA] | 300 mA |
| Išjungimo charakteristika | A |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.