Schneider Electric fotovoltinių sistemų jungiklis 13A 2P 800V DC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schneider Electric fotovoltinių sistemų jungiklis 13A 2P 800V DC
Fotovoltinis DC srovės apsauginis jungiklis B 13A 2P 800V C60PV-DC A9N61658 SCHNEIDER ELECTRIC
- polių skaičius: 2
- vardinė srovė [In]: 13 A
- vardinė darbinė įtampa [Ue]: 800 V DC
- išjungimo geba: 3 kA Icu esant 650 V DC, 1,5 kA Icu esant 800V DC
- vardinė izoliavimo įtampa: 1000 V DC
- vardinė atspari impulsų įtampa [Ui]: 6 kV
- montavimas: DIN bėgelis
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,531 kg |
| Elektroklub | taip |
| Serija | C60PV-DC |
| Charakteristika | B |
| Vardinė įtampa [V] | 800 V DC |
| Vardinė srovė [A] | 13A |
| Jungimo geba [kA] | 6kA |
| Polių skaičius | 2 |
| Modulių skaičius | 1 |
| Naudojimo kategorija | Kategorija A pagal EN/IEC 60947-2 standartą |
| Tinkamumas izoliavimui | Taip, atitinka EN/IEC 60947-2 standartą |
| Valdymo tipas | jungiklis |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Vardinė srovė [A] | 13A |
| Polių skaičius | 2P |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.