Schneider Electric srovės nuotėkio jungiklis 4P 40A 30mA tipo AC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schneider Electric srovės nuotėkio jungiklis 4P 40A 30mA tipo AC
Srovės nuotėkio jungiklis IDK-40-4-30-AC 40A 4 polių 30mA tipo AC A9Z05440 SCHNEIDER ELECTRIC užtikrina veiksmingą apsaugą nuo elektros smūgio, tinkamai reaguodamas į sinusoidines ir pulsacines lygintas sroves.
Schneider Electric srovės nuotėkio jungiklių serija IDK sukurta atitikti gyvenamųjų pastatų ir panašių objektų reikalavimus. Modelis IDK-40-4-30-AC turi dvigubas, rėžtuotas apačioje esančias gnybtus (bėgis + laidininkas), užtikrinančias patikimą prijungimą. Siekiant palengvinti sujungimą su srovės apsaugos jungikliais, N kelias yra įrengtas kairėje pusėje. Įrenginys turi kontrolinį mygtuką "T" jo veikimo tinkamumui patikrinti. Kartu su kita moduline Acti9 šeimos aparatūra, IDK serija sudaro komplektinį elektros instaliacijos apsaugos rinkinį.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | taip |
| Serija | iDK |
| Su srovės apsaugos elementu | ne |
| Skirtumo srovė | 30mA |
| Vardinė srovė | 40A |
| Polių aprašymas | 4P |
| Srovės nuotėkio apsaugos tipas | AC |
| Trumpojo jungimo atsparumas | 4kV |
| Neutralės padėtis | KAIRĖJE |
| Tinklo tipas | kintamoji srovė (AC) |
| Jautrumas nuotėkio srovei | 30 mA |
| Srovės nuotėkio apsaugos vėlavimas | momentinis |
| Tinklo dažnis | 50/60 Hz |
| Vardinė jungimo įtampa [Ue] | 380...415 V kintamoji srovė (AC) 50 Hz |
| Vardinė įjungimo ir išjungimo geba | Im 500 A, Idm 500 A |
| Vardinė izoliacijos įtampa [Ui] | 440 V kintamoji srovė (AC) 50 Hz |
| Vardinė atlaikomoji smūginė įtampa [Uimp] | 4 kV |
| Smūginė srovė | 250 A |
| Mechaninis ilgaamžiškumas | 5000 x |
| Elektrinis ilgaamžiškumas | AC-1: 2000 ciklai |
| Valdymo tipas | svirtis |
| Veržimo momentas | 3,5 N.m viršuje arba apačioje |
| Montavimo būdas | užspaudžiamas |
| Montavimo pagrindas | DIN bėgis |
| Matmenys | 81x72x68 mm |
| Normos | EN/IEC 61008-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Jungiklio tipas | skirtuminis |
| Polių skaičius | 4P |
| Vardinė srovė [A] | 40A |
| Nuotėkio srovė [mA] | 30 mA |
| Išjungimo charakteristika | AC |
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.