Schneider Electric viršsrovės jungiklis B 10A 1P 6kA Acti9
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schneider Electric viršsrovinis jungiklis B 10A 1P 6kA Acti9
Viršsrovinis jungiklis K60N-B10-1 B 10A 1 poliaus A9K01110 SCHNEIDER ELECTRIC užtikrina elektros instaliacijos apsaugą nuo trumpųjų jungimų ir perkrovų pasekmių.
Puikiai tinka elektros instaliacijos apsaugai pastatuose, kartu su kitais įrenginiais sudarydamas kompleksinę apsaugos sistemą, pritaikytą gyvenamųjų pastatų poreikiams. K60N-B10-1 jungiklis aprūpintas dvigubomis prijungimo gnybtomis apačioje (bėgelis + laidas), kurios yra karbintos, o tai padidina jungties patikimumą. Įrenginys turi akimirksninį kontaktą, o tai reiškia, kad kontaktų uždarymo greitis nepriklauso nuo svirties valdymo greičio.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | taip |
| Charakteristika | B |
| Vardinė įtampa [V] | 440 V |
| Vardinė srovė [A] | 10A |
| Dažnis | 50/60 Hz |
| Montavimas | DIN bėgelis |
| Jungimo galia [kA] | 6kA |
| Polių aprašymas | 1P |
| Apsaugotų polių skaičius | 1 |
| Vardinė srovė [In] | 10 A |
| Tinklo tipas | kintamoji srovė (AC) |
| Išjungiklio technologija | termomagnetinis |
| Išjungimo galia | 6000 A Icn pagal EN/IEC 60898-1 -230 V kintamoji srovė (AC) 50/60 Hz |
| Tinklo dažnis | 50-60 Hz |
| Vardinė izoliacijos įtampa [Ui] | 440 V kintamoji srovė (AC) 50/60 Hz pagal EN/IEC 60898-1 |
| Vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa [Uimp] | 4 kV pagal EN/IEC 60898-1 |
| Mechaninis ilgaamžiškumas | 20 000 x |
| Elektrinis ilgaamžiškumas | 20 000 x |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 10A |
| Polių skaičius | 1P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | SCHNEIDER ELECTRIC |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.