Simtec Įtampos riboklis Tipas 1+2 (Klasė B+C) 4P 30kA 1,5kV
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Įtampos ribiklis Tipo 1+2 (B+C) 4P 30kA 1,5kV KM30B+C/4-275 SIMTEC 85201010 SIMET
Įtampos ribiklis Tipo 1+2 (B+C) 4P 30kA 1,5kV KM30B+C/4-275 SIMTEC 85201010 gamintojo SIMET yra dviejų pakopų įrenginys, sukurtas maitinimo instaliacijos apsaugai nuo viršįtampių, sukeliamų žaibų iškrovų ir vidinių trikdžių tinkle.
Puikiai tinka nedideliems pramoniniams objektams ir gyvenamųjų pastatams, kur gali būti montuojamas tiek kabelių jungtyse, tiek pagrindinėse elektros skirstomose spintelėse. Jo naudojimas užtikrina veiksmingą potencialų išlyginimą ir apsaugą nuo netikėtų įtampos pokyčių.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas | SIMET |
| Tinklo tipas | TN-S |
| Apsaugos klasė | B+C (Tipas 1+2) |
| Polių skaičius | 4 |
| Vardinė iškrovos srovė (In) | 30kA |
| Įtampos apsaugos lygis | 1,5kV |
| Reakcijos laikas | 25 ns |
| Apsaugos lygis esant vardinei smūginei srovei | 30 kA |
| Darbo dažnis | 40-63 Hz |
| Maksimali leistina trumpojo jungimo srovė | 30 kA |
| Pakuotės svoris | 1 kg |
| Vardinė įtampa | 230 V |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Vardinis skerspjūvis viela | 6 ...35 mm² |
| Vardinis skerspjūvis lynelė | 4...25 mm² |
| Tvirtinimas | bėgelis |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | AC (tinklo) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 275V AC |
| Polių skaičius | 4P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 30 kA |
| Gamintojas | SIMTEC |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 1,5 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.