Simtec įtampos riboklis PV DC Tipo 1+2 (Klasė B+C) 1000V 3P 20kA 4,5kV
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Simtec Įtampos Ribiklis PV DC Tipas 1+2 (Klasė B+C) 1000V 3P 20kA 4,5kV
Varistorinis įtampos ribiklis fotovoltinėms sistemoms SV B+C 3P PV T1 T2 1000V DC SIMTEC 85036002 SIMET, dar žinomas kaip perkūnijos nuvedėjas, yra įrenginys, sukurtas apsaugoti fotovoltines sistemas nuo įtampos šuolių poveikio.
Pagamintas naudojant varistorius ir kibirkštinius išlydžius, šis įrenginys skirtas sumažinti pavojingus įtampos šuolius, kurie gali atsirasti dėl tiesioginio žaibo smūgio arba jo artimo praėjimo. Maitinimo sistemoje, norint užtikrinti visišką apsaugą nuo įtampos šuolių, būtina naudoti trijų pakopų įtampos ribiklių hierarchiją (tipas 1, 2, 3, atitinkamai B, C, D), sumontuotų nuosekliai. Ribiklis SV B+C 3P yra specialiai pritaikytas naudoti fotovoltinėse sistemose, veikiančiose iki 1000 V DC įtampos, nuolatinės srovės pusėje.
ELEKTRINIAI PARAMETRAI
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Serija ir tipas | SV B+C 3P PV T1 T2 1000V DC SIMTEC 85036002 SIMET |
| Vardinė PV sistemos įtampa | 1000V DC |
| Didžiausia ilgalaikė fotovoltinės sistemos darbo įtampa | 1060 V DC |
| Smūginė srovė | 6,25 kA |
| Vardinė iškrovos srovė | 20 kA |
| Maksimali iškrovos srovė | 40 kA |
| Įtampos apsaugos lygis | ≤4,5 kV |
| Suveikimo laikas | < 25ns |
| Leistinas drėgnumas | 30% ÷ 90% |
| Izoliacijos varža | >100 MΩ |
| Maksimalus papildomas saugiklis | 160 A |
| Dažnis | 48 ÷ 62 Hz |
| Nuotolinis gedimo signalizavimas | TAIP |
| Atitiktis standartams | EN 61643-31:2019-07E pagal direktyvą 2014/35/ES |
MECHANINIAI PARAMETRAI
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Laidų skerspjūvis | standžių 2,5 ... 35 mm²; lankstūs 2,5 ... 25 mm² |
| Korpuso medžiaga | PA66, UL94 V0 |
| Būsenos indikatorius | optinis, raudonas kai sugadintas |
| Tvirtinimas prie bėgelio | TS 35 |
| Darbo temperatūrų diapazonas | -40°C ... +85°C |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
| Šakutinė jungiamoji juosta | modulinis tarpas 18 mm |
| Terminis atjungimo įtaisas | TAIP |
| Nuotolinio signalizavimo laidų skerspjūvis | maks. 1,5 mm² - lankstas, viela |
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,2 kg |
| Tinklui | DC (Fotovoltinės PV) |
| Apsaugos klasė | B+C (Tipas 1+2) |
| Polių skaičius | 3 |
| Vardinė iškrovos srovė (In) | 20kA |
| Įtampos apsaugos lygis | 4,5kV |
| Plotis moduliais išreikštas | 3 |
| Maksimali leistina darbo įtampa | 1000V |
| Maksimali iškrovos srovė | 40 kA |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
| Polių skaičius | 3P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 20 kA |
| Gamintojas | SIMTEC |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 4,5 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.