Sofar akumuliatoriaus modulis 5kWh BTS 5K
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Sofar baterijos modulis 5kWh BTS 5K
5 kWh baterijos modulis BTS 5K energijos kaupikliams BTS5K SOFAR
BTS 5K – tai inovatyvus aukštos įtampos akumuliatoriaus modulis, sudantis šiuolaikinių energijos kaupiklių BTS E5-E20 pagrindą. Siūlydamas naudingąjį talpą nuo maždaug 5 iki beveik 20 kWh, ši pažangi sistema užtikrina efektyvų elektros energijos kaupimą. Ji veikia kartu su valdymo įrenginiu BTS 5K-BDU, užtikrinančiu optimalų našumą ir funkcionalumą.
Sukurtas naudoti kaip namų energijos kaupiklis, BTS 5K pasižymi kompaktišku dydžiu ir paprasta eksploatacija. Dėka suderinamumo su tokių žinomų prekių ženklų kaip Sofar, HYD ir ME hibridiniais keitikliais, ši sistema siūlo lankstumą ir universalumą integruojant į esamą infrastruktūrą.
Pagrindinės savybės:
- Modulinė ir integruota konstrukcija lengvam transportavimui ir montavimui
- Lanksti akumuliatorių talpa, galimybė plėsti
- Patogi vartotojui akumuliatoriaus valdymo sistema vienu mygtuku
- Maksimali akumuliatoriaus energija dėka paketo optimizavimo
- Ypač mažas akumuliatoriaus energijos suvartojimas budėjimo režimu
- Energijos kaupimas specialiai pritaikytas keitikliams ME / HYD 5K ... 20 KTL-3PH
Techniniai parametrai
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Serija ir tipas | 5 kWh baterijos modulis BTS 5K energijos kaupikliams BTS5K SOFAR |
| Baterijos tipas | LFP |
| Baterijos paskirstymo modulis | BTS 5K-BDU |
| Baterijos paskirstymo įrenginių skaičius | 1 |
| Baterijos modulis | BTS 5K |
| Baterijos modulių skaičius | 1 |
| Visa baterijos energija | 5,12 kWh |
| Naudingoji energija | 4,75 kW |
| Vardinė galia | 2,5 kW |
| Vardinė įtampa | 400 V |
| Vardinė iškrovos srovė | 7 A |
| Vardinė įkrovos srovė | 7 A |
| Montavimas | grindinis stovas |
| Aušinimas | natūralus |
| Ekranas | LED indikatoriai |
| Ryšys | CAN |
Baterijos modulis
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Baterijos modulio energija | 5,12 kWh |
| Iškrovos gylis | 90 % |
| Vardinė galia | 2500 W |
| Sertifikatai | UN38.3, IEC62619, IEC62040-1, SAA ir kt. |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.