Sofar keitiklis 3,3 kW 1 fazės 16A 1MPPT DC jungiklis WiFi modulis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Keitiklis inverteris 3,3kW 1F 16A TL-G3 1MPPT DC jungiklis WiFi modulis 3300TL G3 SOFAR
Kviečiame susipažinti su Keitiklis inverteris 3,3kW 1F 16A TL-G3 1MPPT DC jungiklis WiFi modulis 3300TL G3 SOFAR pasiūlymu
Vienfaziai Sofar inverteriai yra puikūs sprendimai mažoms fotovoltinėms sistemoms. Šie įrenginiai pasižymi patikimumu ir aukšta kokybe, tuo pačiu metu yra prieinami už patrauklią kainą. Gamintojas Sofar naudoja gerai žinomus komponentus, o tai kartu su gamybos procesų kontrole užtikrina puikius rezultatus.
Verta pažymėti, kad gamintojas suteikia įspūdingą 12 metų garantiją, taip patvirtindamas pasitikėjimą savo produktų kokybe. Šie įrenginiai yra aprūpinti WiFi moduliu, kuris leidžia prisijungti prie interneto. Dėl to vartotojas gali nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti savo fotovoltinės sistemos parametrus. Be to, Sofar inverteriai turi patogų ekraną, įmontuotą korpuse, kuris leidžia lengvai stebėti įrenginio parametrus. Jie taip pat turi du MPPT seklius, kas prisideda prie visos sistemos efektyvumo ir našumo didinimo.
Šie novatoriški inverteriai siūlo daugybę išmaniųjų funkcijų, tokių kaip reaktyviosios galios reguliavimas, automatinis galios sumažinimas viršijus dažnį bei nuotolinė reaktyviosios ir aktyviosios galios kontrolė. Be to, jų aliuminio nerūdijantis korpusas atitinka IP 65 apsaugos klasės normas, o tai reiškia, kad juos galima saugiai montuoti lauke be jokių abejonių dėl jų ilgaamžiškumo ir patikimumo.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė AC galia [W] | 3300W |
| Fazių skaičius | 1F |
| Maks. išėjimo galia [VA] | 3300 VA |
| Išėjimo AC srovė [A] | 14,3 A |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| MPP sekiklių skaičius | 1 |
| Maks. įėjimo srovė [A] | 12 A |
| Vardinė įėjimo įtampa [V] | 360 V |
| MPP įtampos diapazonas [V] | 50 - 550 V |
| DC jungiamųjų skaičius | 1 |
| WiFi modulis | Taip |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| DC jungiklis | Taip |
| Apsauga nuo polių sumaišymo | Ne |
Normos
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Sertifikatai: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC įėjimas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| maksimali DC galia vienam MPPT: | 4500 Wp |
| MPPT kiekis: | 1 |
| DC įėjimų kiekis: | 1 |
| maksimali įėjimo įtampa: | 550 V |
| įjungimo įtampa: | 70 V |
| vardinė įėjimo įtampa: | 360 V |
| MPPT darbo įtampos diapazonas: | 50 - 550 V |
| maksimali įėjimo srovė vienam MPPT: | 12 A |
AC išėjimas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| vardinė galia: | 3300 W |
| maksimali AC galia: | 3300 VA |
| maksimali išėjimo srovė: | 14,3 A |
| vardinė įtampa: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| vardinis AC įtampos diapazonas: | 180 - 276 V |
| tinklo dažnio diapazonas: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| galios koeficientas: | 1 pagal nutylėjimą (reguliuojamas +/- 0.8) |
Efektyvumas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| maksimalus efektyvumas: | 97.5% |
| europinis efektyvumas: | 96.9% |
Apsauga
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| apsauga nuo perkaitimo: | TAIP |
| DC jungiklis: | TAIP |
| apsauga nuo salelės efekto: | TAIP |
| apsauga nuo srovės nutekėjimo: | TAIP |
| apsauga nuo įžeminimo gedimų: | TAIP |
| apsauga nuo įtampos viršijimo: | TAIP |
| apsauga nuo srovės viršijimo: | TAIP |
Ryšys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| komunikacijos metodai: | RS485, GPRS/WiFi/Ethernet kortelė (papildomai), USB |
| duomenų saugojimo laikotarpis: | 25 metai |
| komunikacijos protokolas: | Modbus |
Bendrieji duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| darbo temperatūros diapazonas: | -30°C ~+60°C |
| topologija: | be transformatoriaus |
| apsaugos laipsnis: | IP65 |
| santykinės drėgmės diapazonas: | 0~100% |
| maksimalus darbo aukštis: | 2000 m |
| triukšmo lygis: | < 25 dB |
| masė: | 6,3 kg |
| aušinimas: | natūralus |
| matmenys: | 321 x 260,5 x 131,5 mm |
| ekranas: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.