Sofar keitiklis 3kW 1 fazės 12A 1MPPT DC jungiklis WiFi modulis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Inverteris keitiklis 3kW 1F 12A TL-G3 1MPPT DC jungiklis WiFi modulis 3000TL G3 SOFAR
Kviečiame susipažinti su Inverteris keitiklis 3kW 1F 12A TL-G3 1MPPT DC jungiklis WiFi modulis 3000TL G3 SOFAR pasiūlymu
Vienfaziai Sofar keitikliai yra puikūs sprendimai mažoms fotovoltinėms sistemoms. Šie įrenginiai pasižymi patikimumu ir aukšta kokybe, tuo pačiu metu yra prieinami už patrauklias kainas. Gamintojas Sofar naudoja garsių komponentų, o tai kartu su rūpestingu gamybos procesų kontrolės užtikrinimu garantuoja puikius rezultatus.
Verta pažymėti, kad gamintojas suteikia įspūdingą 12 metų garantiją, tuo patvirtindamas savo pasitikėjimą savo produktų kokybe. Šie įrenginiai yra aprūpinti WiFi moduliu, kuris leidžia prisijungti prie interneto. Dėl to vartotojas gali nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti savo fotovoltinės sistemos parametrus. Be to, Sofar keitikliai turi patogų ekraną, įmontuotą korpuse, kuris leidžia lengvai sekti įrenginio parametrus. Jie taip pat turi du MPPT seklius, kas prisideda prie visos sistemos efektyvumo ir našumo didinimo.
Šie novatoriški keitikliai siūlo daugybę išmaniųjų funkcijų, tokių kaip reaktyviosios galios reguliavimas, galios savaiminis mažinimas viršijus dažnį bei nuotolinė reaktyviosios ir aktyviosios galios kontrolė. Be to, jų aliuminio nerūdijantis korpusas atitinka IP 65 apsaugos klasės standartus, o tai reiškia, kad juos galima saugiai montuoti lauke be jokių abejonių dėl jų ilgaamžiškumo ir patikimumo.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė AC galia [W] | 3000W |
| Fazių skaičius | 1F |
| Išėjimo AC srovė [A] | 14,5 A |
| AC įtampos diapazonas [V] | 180 - 276 V |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| MPP sekiklių skaičius | 1 |
| Maks. įėjimo srovė [A] | 12 A |
| Darbo pradžios įtampa [V] | 70 V |
| Vardinė įėjimo įtampa [V] | 60 V |
| MPP įtampų diapazonas [V] | 50 - 550 V |
| DC jungiamųjų skaičius | 1 |
| WiFi modulis | Ne |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC jungiklis | Taip |
| Apsauga nuo polių sumaišymo | Taip |
Normos
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Sertifikatai: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC įėjimas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| maksimali DC galia vienam MPPT: | 4100 W |
| MPPT skaičius: | 1 |
| DC įėjimų skaičius: | 1 |
| maksimali įėjimo įtampa: | 550 V |
| įjungimo įtampa: | 70 V |
| vardinė įėjimo įtampa: | 360 V |
| MPPT darbo įtampos diapazonas: | 50 - 550 V |
| maksimali įėjimo srovė vienam MPPT: | 12 A |
AC išėjimas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| vardinė galia: | 3000 W |
| maksimali AC galia: | 3000 VA |
| maksimali išėjimo srovė: | 14,5 A |
| vardinė įtampa: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| vardinis AC įtampos diapazonas: | 180 - 276 V |
| tinklo dažnio diapazonas: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| galios koeficientas: | 1 pagal nutylėjimą (reguliuojamas +/- 0.8) |
Efektyvumas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| maksimalus efektyvumas: | 97.5% |
| europinis efektyvumas: | 96.9% |
Apsauga
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| apsauga nuo perkaitimo: | TAIP |
| DC jungiklis: | TAIP |
| apsauga nuo salelės efekto: | TAIP |
| apsauga nuo srovės nutekėjimo: | TAIP |
| apsauga nuo įžeminimo gedimų: | TAIP |
| apsauga nuo perįtampio: | TAIP |
| apsauga nuo viršsrovės: | TAIP |
Ryšys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| komunikacijos metodai: | RS485, GPRS/WiFi/Ethernet kortelė (papildomai), USB |
| duomenų saugojimo laikotarpis: | 25 metai |
| komunikacijos protokolas: | Modbus |
Bendrieji duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| darbo temperatūros diapazonas: | -30°C ~+60°C |
| topologija: | be transformatoriaus |
| apsaugos laipsnis: | IP65 |
| santykinės drėgmės diapazonas: | 0~100% |
| maksimalus darbo aukštis: | 2000 m |
| triukšmo lygis: | < 25 dB |
| svoris: | 6,3 kg |
| aušinimas: | natūralus |
| matmenys: | 321 x 260,5 x 131,5 mm |
| ekranas: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.