Sofar keitiklis 3kW 3 fazių 4,8A 2MPPT DC jungiklis WiFi modulis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Keitiklis inverteris 3kW 3F 4,8A KTLX-G3 2MPPT DC jungiklis WiFi modulis 3.3KTLX-G3 SOFAR
Keitiklis inverteris Sofar 3.3KTLX-G3 yra trifazis įrenginys, kurio galia 3kW ir srovė 4,8A, aprūpintas dviem MPPT įėjimais bei WiFi moduliu. Tai dalis inverterių serijos, kurios galia svyruoja nuo 3kW iki 24kW, skirtų įvairaus dydžio buitinėms fotovoltinėms instaliacijoms.
Sofar inverteriai pasižymi aukšta kokybe, kurią užtikrina patikimų tiekėjų komponentų naudojimas ir kruopštus gamybos procesas. Produktas siūlo patikimumą ir puikią kokybę prieinamai kainai, o 12 metų garantija patvirtina aukštą Sofar prekės ženklo įrenginių kokybę. Įrenginiai aprūpinti WiFi moduliu, leidžiančiu nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti instaliacijos darbą. Be to, Sofar inverteriai turi aliuminį, nerūdijantį korpusą su apsaugos klase IP 65, todėl juos galima montuoti lauke.
Naujausią G3 serijos Sofar inverterių kartą išskiria žema paleidimo įtampa, aukštas maksimalus efektyvumas bei nauja programinė įranga su nuotoliniu atnaujinimo galimybėmis.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė AC galia [W] | 50000W |
| Fazių skaičius | 3F |
| Instaliacijos tipas | On-grid |
| Maks. išėjimo galia [VA] | 3300 VA |
| Išėjimo AC srovė [A] | 4,8 A |
| AC įtampos diapazonas [V] | 310Vac-480Vac (pagal šalies standartą) |
| Dažnis [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (pagal šalies standartą) |
| MPP sekiklių skaičius | 2 |
| Darbo pradžios įtampa [V] | 160 V |
| MPP įtampų diapazonas [V] | 140 V - 1000 V |
| DC jungiamųjų skaičius | 1/1 |
| WiFi modulis | Taip |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| DC jungiklis | Taip |
| Maks. efektyvumo koeficientas (fotovoltinė instaliacija – maitinimo tinklas) | 98,4% |
| Matmenys [mm] | 513 x 425 x 169 mm |
| Svoris [kg] | 17 kg |
| Maks. aukštis virš jūros lygio | 4000 m |
STANDARTAI
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| EMC: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Saugos standartai: | IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Energetikos tinklo standartai: | AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.