Sofar keitiklis 40kW 3 fazių 75,8A 4MPPT DC jungiklis WiFi modulis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Keitiklis inverteris 40kW 3F 75,8A KTLX-G3 4MPPT WiFi DC jungiklis 40KTLX-G3 SOFAR
Keitiklis inverteris 40kW 3F 75,8A KTLX-G3 4MPPT WiFi DC jungiklis 40KTLX-G3 SOFAR yra inverterių serijos, kurios galia svyruoja nuo 25kW iki 50kW, dalis, skirta įvairaus dydžio namų fotovoltinėms sistemoms.
Sofar inverteriai pasižymi aukšta kokybe, kurią užtikrina renomių tiekėjų komponentų naudojimas ir kruopštus gamybos procesas. Produktas siūlo patikimumą ir puikią kokybę prieinamai kainai, o 12 metų garantija patvirtina Sofar prekės ženklo įrenginių aukštą kokybę. Įrenginiai turi WiFi modulį, leidžiantį nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti sistemos darbą. Be to, Sofar inverteriai turi aliumininį, nerūdijantį korpusą su IP 65 apsaugos klase, todėl juos galima montuoti lauke.
Naujausią G3 serijos Sofar inverterių išskiria žema paleidimo įtampa, didelis maksimalus efektyvumas ir nauja programinė įranga su nuotolinio atnaujinimo galimybe.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali AC galia [W] | 40000W |
| Fazių skaičius | 3F |
| Sistemos tipas | On-grid |
| Maks. išėjimo galia [VA] | 44000 VA |
| AC išėjimo srovė [A] | 66,7 A |
| AC įtampos diapazonas [V] | 310 - 480 V AC (pagal vietinę normą) |
| Dažnis [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (pagal nacionalinę normą) |
| MPP sekiklių skaičius | 4 |
| Darbo pradžios įtampa [V] | 200 V |
| MPP įtampų diapazonas [V] | 180 - 1000 V |
| DC jungiamųjų skaičius | 2/2 |
| WiFi modulis | Taip |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| DC atjungiklis | Taip |
| Maks. efektyvumo koeficientas (fotovoltinė sistema – maitinimo tinklas) | 98,4 % |
| Matmenys [mm] | 585×480×220 mm |
| Svoris [kg] | 37 kg |
| Maks. aukštis virš jūros lygio | 4000 m |
NORMOS
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Saugos standartai: | saugos standartai: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Elektros tinklo standartai: | elektros tinklo standartai: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.