Sofar keitiklis 4kW 3 fazių 6.4A 2MPPT DC modulis WiFi
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Keitiklis inverteris 4kW 3F 6,4A KTLX-G3 2MPPT DC jungiklis WiFi modulis 4.4KTLX-G3 SOFAR
Keitiklis inverteris Sofar 4kW 3F 6,4A 4.4KTLX-G3 2MPPT DC jungiklis WiFi modulis Sofar 4.4KTLX-G3 SOFAR yra inverterių serijos, kurios galia svyruoja nuo 3kW iki 24kW, dalis, skirta įvairaus dydžio buitinėms fotovoltinėms sistemoms.
Sofar inverteriai pasižymi aukšta kokybe, kurią užtikrina renomių tiekėjų komponentų naudojimas ir kruopštus gamybos procesas. Produktas siūlo patikimumą ir puikią kokybę prieinamą kainą, o 12 metų garantija patvirtina aukštą Sofar prekės ženklo įrenginių kokybę. Įrenginiai turi WiFi modulį, leidžiantį nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti sistemos darbą. Be to, Sofar inverteriai turi aliumininį, nerūdijantį korpusą su IP 65 apsaugos klase, todėl juos galima montuoti lauke.
Naujausią G3 serijos Sofar inverterių išskiria žema paleidimo įtampa, aukštas maksimalus efektyvumas ir nauja programinė įranga su nuotoliniu atnaujinimu.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė AC galia [W] | 4000W |
| Fazių skaičius | 3F |
| Sistemos tipas | On-grid |
| Maks. išėjimo galia [VA] | 4400 VA |
| AC išėjimo srovė [A] | 6,4 A |
| AC įtampos diapazonas [V] | 310Vac-480Vac (pagal šalies standartą) |
| Dažnis [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (pagal šalies standartą) |
| MPP sekiklių skaičius | 2 |
| Paleidimo įtampa [V] | 160 V |
| MPP įtampų diapazonas [V] | 190 - 850 V |
| DC jungiamųjų skaičius | 1/1 |
| WiFi modulis | Taip |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| DC atjungiklis | Taip |
| Maks. efektyvumo koeficientas (fotovoltinė sistema – maitinimo tinklas) | 98,4% |
| Matmenys [mm] | 513 x 425 x 169 mm |
| Svoris [kg] | 17 kg |
| Maks. aukštis virš jūros lygio | 4000 m |
STANDARTAI
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| EMC: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Saugos standartai: | IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Elektros tinklo standartai: | AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.