Sofar keitiklis 6kW 3 fazių 9,6A 2MPPT DC jungiklis WiFi modulis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Keitiklis inverteris 6kW 3F 9,6A KTLX-G3 2MPPT DC jungiklis WiFi modulis 6.6KTLX-G3 SOFAR
Keitiklis inverteris 6kW 3F 9,6A KTLX-G3 2MPPT DC jungiklis WiFi modulis 6.6KTLX-G3 SOFAR yra inverterių serijos, kurios galia svyruoja nuo 3kW iki 24kW, dalis, skirta įvairaus dydžio buitinėms fotovoltinėms sistemoms.
Sofar inverteriai pasižymi aukšta kokybe, kurią užtikrina renomių tiekėjų komponentų naudojimas ir kruopštus gamybos procesas. Produktas siūlo patikimumą ir puikią kokybę prieinamai kainai, o 12 metų garantija patvirtina Sofar prekės ženklo įrenginių aukštą kokybę. Įrenginiai aprūpinti WiFi moduliu, leidžiančiu nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti sistemos darbą. Be to, Sofar inverteriai turi aliumininį, nerūdijantį korpusą su apsaugos klase IP 65, todėl juos galima montuoti lauke.
Naujausią G3 serijos Sofar inverterių liniją išskiria žema paleidimo įtampa, aukštas maksimalus efektyvumas ir nauja programinė įranga su nuotoliniu atnaujinimo galimybe.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė AC galia [W] | 6000W |
| Fazių skaičius | 3F |
| Sistemos tipas | On-grid |
| Maks. išėjimo galia [VA] | 6600 VA |
| AC išėjimo srovė [A] | 9,6 A |
| AC įtampos diapazonas [V] | 310Vac-480Vac (pagal nacionalinį standartą) |
| Dažnis [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (pagal nacionalinį standartą) |
| MPP sekiklių skaičius | 2 |
| Paleidimo įtampa [V] | 160 V |
| MPP įtampos diapazonas [V] | 140 V - 1000 V |
| DC jungiamųjų skaičius | DC: 1/1 |
| WiFi modulis | Taip |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| DC atjungiklis | Taip |
| Maks. efektyvumo koeficientas (fotovoltinė sistema – tinklas) | 98,4 % |
| Matmenys [mm] | 513×425×169 mm |
| Svoris [kg] | 17 kg |
| Maks. aukštis virš jūros lygio | 4000 m |
STANDARTAI
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Saugos standartai: | saugos standartai: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Elektros tinklo standartai: | elektros tinklo standartai: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.