Solplanet Tinklo Inverteris PV 110kW 3-Fazis 10MPPT
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet tinklo keitiklis FV 110kW 3 fazių 10MPPT
Solplanet ASW LT 110K-LT 3F 110KW 10MPPT tinklo FV keitiklis yra pažangi įranga, skirta saulės energijai iš fotovoltinių modulių paversti elektros energija, kurios maksimali galia siekia 110 kW.
Tai puikus pasirinkimas įrenginiams, kuriems reikia daugiau saulės energijos. Dėl pažangių funkcijų, tokių kaip WiFi sąsaja ir internetinio stebėjimo galimybė, leidžia nuolat kontroliuoti ir optimizuoti sistemos darbą. Be to, jo atsparumas oro sąlygoms daro jį idealiu sprendimu lauko fotovoltinėms sistemoms.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 165000 Wp STC |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 200V iki 1000 V / 630 V |
| Minimali įėjimo įtampa | 200 V |
| Paleidimo įtampa | 250 V |
| Maksimali įėjimo darbo srovė | 32 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė | 48 A |
| MPPT įėjimų skaičius / FV modulių grandinių skaičius viename MPPT įėjime | 10/2 |
Išėjimas (AC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali galia | 110000 W |
| Maksimali tariamoji AC galia | 121000 VA2 |
| Nominali AC įtampa | 220 V / 380 V | 230 V / 400 V |
| AC įtampos diapazonas | 180 V iki 305 V / 312 V iki 528 V |
| AC tinklo įtampos dažnis / Dažnio diapazonas | 50 Hz / 45 Hz iki 55 Hz | 60 Hz / 55 Hz iki 65 Hz |
| Nominali išėjimo AC srovė | 158,8 A |
| Maksimali išėjimo srovė | 174,7 A |
| Reguliuojamas galios koeficientas | 0,8 perjudinimas iki 0,8 nepakankamas jaudinimas |
| Maitinimo fazių skaičius | 3 / 3-N-PE |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas (THD) esant nominaliai išėjimo galiai | <3% |
Efektyvumas ir apsaugos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas / europinis efektyvumas | 98,6 % / 98,4 % |
| DC atjungiklis | Standartinės funkcijos |
| Pramušimo aptikimas / Tinklo stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo atvirkštinės DC poliarizacijos / Apsauga nuo AC trumpojo jungimo | Standartinės funkcijos |
| Daugiapolis liekamųjų srovių stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| DC apsauga nuo įtampos šuolių | II tipas |
| AC apsauga nuo įtampos šuolių | II tipas |
| Nuotėkio srovės stebėjimo įtaisas, jautrus visiems poliams | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo salinės veikos | Standartinės funkcijos |
| Apsaugos klasė (pagal IEC 62109-1) / įtampos šuolių kategorija (pagal IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Savybės
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC jungtis | Phoenix Contact |
| AC jungtis | OT/DT gnybtai (maks. 240 mm2) |
| Montavimo būdas | Sieninis laikiklis |
| LED indikatoriai (būsena / gedimas / ryšys) | Standartinės funkcijos |
| Komunikacijos sąsaja | Wi-Fi / RS485 |
| Sertifikatai ir homologacijos (daugiau prieinami pagal užklausą) | CE, IEC 62109-1/2, IEC 61727, IEC 62116 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.