Solplanet Tinklo Keitiklis PV 12kW 3-Fazių 3MPPT Hibridinis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet tinklo keitiklis FV 12kW 3 fazių 3MPPT hibridinis
Solplanet tinklo FV keitiklis 12KW 3F 3MPPT hibridinis ASW12KH-T3 iš ASW H-T2/T3 serijos yra puikus pasirinkimas gyvenamųjų namų ir mažų prekybos bei pramonės sektoriaus įmonių sistemoms.
Dėl integruotos intelektualios programinės įrangos turite visišką kontrolę virš baterijos veikimo, įskaitant DOD režimus, naudojimo laiką ir galios nustatymus. Mūsų keitikliai taip pat siūlo itin trumpą perjungimo į UPS režimą laiką, trumpesnį nei 10 ms, kas užtikrina akimirksninę reakciją maitinimo gedimo atveju. Montavimas yra paprastas dėl Phoenix Contact jungtimis, kurioms nereikia įrankių.
Be to, mūsų įrenginiai turi IP66 sertifikatą, o tai reiškia, kad jie gali būti montuojami tiek pastato viduje, tiek lauke, užtikrinant patikimumą ir ilgaamžiškumą.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 18000 Wp |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 200 V iki 950 V / 630 V |
| Minimali įėjimo įtampa / Paleidimo įtampa | 60 V / 180 V |
| Nepriklausomų MPPT įėjimų / FV modulių grandinių skaičius | 3/ 1 |
| Maksimali įėjimo srovė vienam MPPT | 16 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė vienam MPPT | 24 A |
Baterijos įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Baterijos įtampos diapazonas | 120 V iki 600 V |
| Maksimali įkrovimo / iškrovimo galia | 12000 W |
| Maksimali įkrovimo srovė / Iškrovimo srovė | 30 A |
| Elemento tipas | LiFePO4 |
AC išėjimas (prijungtas prie tinklo)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| AC įtampos diapazonas / Nominali AC įtampa | 270 V iki 480 V / 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali tinklo AC dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Tinklo AC dažnio diapazonas | 45 ~ 55 Hz / 55 ~ 65 Hz |
| Nominali pilna galia | 12000 VA |
| Nominali tinklo išėjimo srovė (@ 400V) / Maks. tinklo išėjimo srovė | 17,4 A / 19,2 A |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas THDi (esant nominaliai galiai) | < 3% |
AC įėjimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali tinklo įtampa | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali tinklo dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Maksimali įėjimo galia iš tinklo | 24000 W |
| Maksimali įėjimo srovė iš tinklo | 34,8 A |
EPS išėjimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali išėjimo įtampa | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali išėjimo dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Nominali pilna galia | 12000 VA |
| Maksimali išėjimo pilna galia | Nominalios galios viršijimas 100% 10 sekundžių |
| Nominali srovė (@ 400V) | 17,4 A |
| Maksimalus perjungimo laikas | < 10 ms |
| Išėjimo THDv (esant tiesinei apkrovai) | 2% |
Efektyvumas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| MPPT efektyvumas | 99,9% |
| Euro efektyvumas / Maks. efektyvumas | 97,9 % / 98,4 % |
Apsaugos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC atjungiklis (II tipo) (pagal EN/IEC 61643-11) | Standartinės funkcijos |
| Pramušimo aptikimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo atvirkštinės FV grandinių / baterijos poliarizacijos | Standartinės funkcijos |
| GFCI apsauga | Standartinės funkcijos |
| Nuotėkio srovės stebėjimo įtaisas visuose poliuose | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo AC trumpojo jungimo | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo salos režimo | Standartinės funkcijos |
Savybės
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vartotojo sąsaja | LED & App |
| Ryšys su BMS | CAN |
| Ryšys su skaitikliu | RS485 |
| Komunikacijos sąsaja | Wifi / LAN |
| Skaitmeninis išėjimas (bepotencialis kontaktas) / išėjimų skaičius | Standartinės funkcijos / 2 |
| Skaitmeninis įėjimas (bepotencialis kontaktas) / įėjimų skaičius | Standartinės funkcijos / 4 |
| Integruota galios kontrolė / eksporto galios kontrolė | Standartinės funkcijos |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.