Solplanet baterijos modulis 2,56 kWh Ai-Hb 2.56LG G2
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet baterijos modulis 2.56kWh Ai-Hb 2.56LG G2
Baterijos modulis 2.56KWH AI-HB 2.56LG G2 Solplanet energijos kaupikliams
Aukštos įtampos Ai-HB 2.56LG baterijų serija, kuri kaupia energiją nuo 7,5 iki 25 kWh.
Saugi:
- Naudoja LFP technologiją
- Užtikrina visišką BMS apsaugą
- Turi paprastą modulinę konstrukciją, lengvą montuoti
Patikima:
- Turi IP65 sandarumo klasę
- Naudoja aukštos kokybės elementus
Patogu naudoti:
- Galimybė išplėsti iki 25,6 kWh (10 modulių)
- Prieinama daugiafunkcė aplikacija, leidžianti savivartą, paros energijos suvartojimo iš tinklo balansavimą bei tarifų valdymą
- Stebėjimas internetu per Solplanet aplikaciją
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Baterijos tipas | HB051050A |
| Elemento tipas | LiFePO4 |
| Baterijos modulio svoris | 30,5 kg |
| Maksimali įkrovimo srovė | 25 A |
| Maksimali iškrovimo galia | 30 A |
| Efektyvumas (abiem kryptimis) | 97,8 % |
| Išplečiamumas | Maksimaliai 4 lygiagrečios sistemos |
| Montavimo vieta | Viduje / lauke |
| Montavimo tipas | Ant grindų |
| Komunikacija | CAN |
| Sertifikatai | IEC 62619 / EN 61000IEC 62040 / UN38.3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.